Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197239
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
1) Δεν ειχα ξαναπαει σε παρομοιο μαγαζι παρα μονο σε κατι τριτοτεταρτα της επαρχιας οποτε μπορει να υπαρχει μια δοση υπερβολης.
2) Γενικα δε παιρνω χωρους, ουτε κερναω ποτα. Μονο γαμησια τσιμπουκια κερναω και αυτο αν η αλλη εχει τροπους και κανει το κλικ.
3)Στην ποιοτητα ποτών βαζω 10 επειδη επειδη σε αντιθεση με το Alcatraz που ειχα παει πριν απο αυτο (την ιδια μερα),μου εφεραν το κρασι σε μπουκαλι και οχι σε ποτηρι.
4) Στο προσωπικο βαζω 8/10 επειδη το προσωπικο ηταν ενας παππουλης γυρω στα 60 ο οποιος ηταν ευγενεστατος και οτι και οτι τον ρωτησα απαντησε με ομορφο τροπο, χωρις να δυσανασχετει. Αν στη θεση του ηταν ενα ωραιο μουνι με τους ιδιους τροπους θα εβαζα 10/10.
5) Χορο οπως θα καταλαβετε παρακατω δεν εκανα αλλα επειδη η παρεα μου εμεινε ικανοποιημενη απο το χορο βαζω 7/10

Ευρυχωρο μαγαζι, πολλα κοριτσια με σαφως μικροτερο μεσο ορο απο το αλκατραζ αλλα και παλι αξιολογα. Στο μαγαζι αυτο λοιπον, ενημερωθηκα απο τον "ψαγμενο" της παρεας οτι παιζει και γαμησι αναλογα την κοπελα. Απο 100 μεχρι 150 ( και αυτο ΟΧΙ ολες οι κοπελες). Μπαινουμε μεσα καθομαστε σε ενα καναπε και αρχιζει παλι το μαρτηριο μου. Ολες οι ξεκωλιαρες ερχοντουσαν για ποτο/χορο/γαμησι . Αυτες που ηθελαν ποτο/χορο εφαγαν αεροπλανικο ακυρο. Με τις αλλες που τον επερναν το συζητουσα λιγο αλλα ακυρο στο τελος.

Η διαφορα με το αλκραταζ περα απο την ποιοτητα των κοριτσιων (καθως το lido ειχε και χοντρες, και ανω των 50 ( μπορει και 60 γιατι τοσες ρυτιδες δεν εξηγειται ) ) ειναι οτι στο Lido ειχε το show που ηθελα να δω. Ειχε εναν προικισμενο εγχρωμο να ξεμουνιαζει μια μουναρα ξανθια και να της τα δινει στο στομα στο τελος. Αλλαξαν πολλες στασεις. Ειδα αυτο που ηθελα να δω.

Κατα τ'αλλα οι χοροι των κοριτσιων στο στυλο ηταν μετριο αδιαφοροι. Εχω δει μακραν καλυτερους σε πολυ χειροτερα μαγαζια.

Γενικα καλες εντυπωσεις αν εξεραισουμε την αφθαδεια μια κοινης θνητης (ονομα δε θυμαμαι αλλα μου εχει μεινει οτι δηλωσε πως εχει καταγωγη απο κολομβια. Πραγματι το προσωπο εφερνε λιγο) που μου ζητησε με ασχημο τροπο να φυσαω τον καπνο απο το πουρο απο την αλλη μερια. Με τα πολλα πολλα το επαιξε λιγο μαγκια και την εστειλα στο φιλο μου ο οποιος την γαμησε ( αλλα συμφωνα με τα λεγομενα του δεν ηταν καλη )

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2017
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
434
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, airfather, PhantomQ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2017
Κρίμα που δε σε κέρασε ο έγχρωμος το δικο του πούρο. Τέτοιος τυπαρας που ειςαι θα σου άρεσε.Μαλακία
04 Οκτωβρίου, 2017
Κριμα που εισαι ιπποτης του πληκρολογιου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2