Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σας,

Πήγα στο μπουρδέλο επι της φυλής 65Α (σκαλοπάτια κ πάνω) , και περιμένω αφού τα δωμάτια ήταν φούλ . Βγαίνει η Χριστίνα (το κανονικό της όνομα είναι Μαρία).

Είναι κοντή 1,60 μελαχρινή με ωραίο μεγαλούτσικο βυζί. Σαν την Εμανουέλα αλλα με βυζί .
Πλησιάζει με χαμόγελο τρίβεται , αφού ακούω το πρόγραμμα Ισπανικό , πιπα με προφυλακτικό , ελευθερα πιασίματα πληρώνω τα 20€ κ μπαίνω .

Έρχεται στο δωμάτιο την πλησιάζω να την χουφτώσω και τραβιέται και μου λεει "στο κρεβάτι " , της λέω "κατσε να πιασω λίγο να καυλώσω , "είναι κρύα τα χέρια σου ζεστανέ τα" -ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΡΥΑ-
παίχτον λίγο ... " με κοίταζε λες και της είπα να λύσει εξίσωση τριγωνομετρίας ...
την πιάνει να την παίξει κ δεν μπορούσε ... δεν ηξερε/δεν ηθελε... , της λεω ισπανικό κ παω να βαλω τζελ στο στηθος της για να γλιστράει .. όχι όχι μου λέει! Κανω λίγο ισπανικό αλλα επειδή δεν γλίστραγε σταματάω βάζω λιπαντικό στον πούτσο για να φορέσει προφυλακτικό ... και εκεί ηταν που ξεκίνησε "γιατί βαζεις λιπαντικό , ετσι κανεις με όλες τις κοπέλες κ.α "
Παίρνει πιπα , παω να της πιάσω το μαλλι κ λεει θα το κανεις χαλια, παω για στήθος κ μου τραβά τα χέρια.

Εγώ ήμουν ήδη ξενερωμένος... της λέω στα 4 ! Παει κ στήνεται στον καθρέπτη ... τη γαμάω λίγο στο όρθιο αλλα το βλέμμα της ήταν χαμένο ...λες και της είχε πεθανει η οικογένεια ! Της λεω παμε στο κρεβάτι "α τωρα θες στο κρεβάτι μ λεει" την βάζω απο πάνω αλλα δεν εδειχνε ενδιαφέρον .. μ λεει δεν εχεις καυλώσει . Της λεω παρε μου πιπα ! Οχι μου λεει ...
Την γυρνάω ιεραποστολικό και παλευα να μπω γιατί δεν είχα στύση ... και δεν εκανε κίνηση να τον βάλει παρά χαζογέλαγε κ έλεγε δεν ξερεις να γαμας ... γενικά ήταν όλο ειρωνεία. Της λεω σταμάτα να μιλας και η πουτάνα δεν σταμάταγε!!! Μου ήρθε να της τραβήξω χαστούκι! ξεκινάει να μου τον παίζει και την χουφτώνω στο στήθος μπας κ ανάψω κ ξεκινάει να μου χουφτώνει στο στήθος κ εκείνη, γενικά εκανε ότι κινήσεις κ μορφασμούς εκανα. Της λεω τι κανεις ; μου λεει ότι κ εσύ !! Αφού είδα ότι δεν προκειται να ανάψω αφού με είχε ξενερώσει κ νευριασει στο έπακρο, της λεω σήκω φύγε ! Ολο ειρωνεία είσαι και απο τη στιγμή που πληρώνεσαι θα παρέχεις υπηρεσίες όπως πρεπει , αν δεν σαρεσει να πας να κανεις αλλη δουλειά ! Και την εδιωξα ! Εκανα μετα παραπονα στην τσατσά κ όταν είπα θα γραψω κριτική το τσόλι φώναζε γράψε ότι θες !!! Πεταμένα 20Ε ! ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΦΥΛΗΣ 65Α ΘυμόςΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα/Μαρία
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, tran, airfather και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2017
Το σοφό στις περιπτώσεις που φαίνεται από την αρχή ότι θα φας φόλα είναι να τις στέλνεις στ'αποδυτήρια από τη σέντρα,πρώτον για να γλυτώσεις τα πολύτιμα ευρώ σου,και το κυριότερο να μην χαλάσεις την ψυχική σου υγεία!
28 Αυγούστου, 2017
Καλη περιπτωση φαινεται. Θα δοκιμασω το συντομοτερο και θα ενημερωσω.
K
kostasasximos86
28 Αυγούστου, 2017
Thanks για το review. Εχω κάνει και εγω για το σιγκεκριμένο μαγαζί για άλλη κοπέλα αλλα παρομοιες υπηρεσιες. Δεν είναι να παταει κανεις το ποδι του εκει περα.
28 Αυγούστου, 2017
Έπαθα κατάθλιψη
28 Αυγούστου, 2017
Κατι τετοιες ειναι να πηγαινεις καυλωμενος απο τσαρκα κ ουτε πιπες ουτε τιποτα, μουνι κατευθειαν κ καρφωμα τερμα γκαζια, να θυμηθει η καργιολα γιατι εγινε πουτανα
29 Αυγούστου, 2017
Μου χει κανει ακριβως το ιδιο
05 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όντος χαλάστηκα πολύ ψυχολογικά . Οπότε τι προτείνεις για την αλλη φορά ; υπο ποιες προυποθέσεις ζηταω τα χρήματα ; πριν βγαλει το βρακί τη διαολοστέλνω ; κ αν πει η τσατσα δεν επιστρεφω χρηματα ; εχει παιχτεί κατι τετοιο ?
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Πηγα χτες στην Ορορα μια ρουμάνα που ειναι μετα το brazil hotel η κοπελα άψογη επαγγελματίας Ναι!!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8