Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141915
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στοχευμενη καθως με ειχαν κεντρισει το ενδιαφερον οι 2 μελαχρηνες κοπελες που ειδα στις φωτογραφιες. Εκει ηταν μονο η μία η Σαρα. Οι πρωτες 2 φωτογραφιες που εχει ειναι ρετουσαρισμενες ενω η τριτη πιο κοντα στην πραγματικοτητα. Εχει μεγαλα βυζια , καπως χαλαρά και παραπάνω κιλα σε κοιλια και μπουτια. Μαυρισμενη ομως ήταν αρκετα σεξυ και περασα σε προγραμμα μισαωρου για γνωρημία.
Ντουζακι στο κοινοχρηστο μπανιο . Σχετικα καθαρη η μπανιέρα αλλά επικινδυνη για γλιστρα χωρις κατι να πατησεις.
15:03 Αφιξη της κοπέλας στο δωματιο , ξεκινημα με λιγο μασαζ κανα 5λεπτο και μετα πίπα με πολυ χερι που την σταματησα. Αμα ηθελα μαλακία, τραβαγα και μονος μου. Να ανεβει απο πανω αρνηθηκε. Περασαμε λοιπον σε ιεραποστολικο οπου επειδη δεν ειχε βαλει καλα το προφυλακτικο σταματησαμε σχεδον αμεσως και εφυγε να φερει άλλο καθως δεν ειχε μαζι της δεύτερο. Παμε να ξεκινησουμε παλι και οταν βγηκα λίγο να τσεκαρω το προφυλακτικό διαμαρτυρηθηκε πως αμα σταματαμε συνεχεια θα αργησω να τελειωσω και το προγραμμα ειναι μισαωρο και όχι ώρα !!!. Κοιταξα επιδηκτικα το ρολόι στον τοιχο και ηταν 15 :15. Ουτε τέταρτο δεν ειμαστε καλά καλά της λέω. Βιαζεσε? Ξινησε και πηγε να πει κατι μαλακιες οτι αμα το βγαζω στεγνωνει ο κολπος της και μπορει να σπασει μετα το προφυλακτικο. Τελικα σπαστικα εγω , της εχυσα τα βυζια να τελειωνουμε , εκανα ντουζακι , ντυθηκα και 15:25 ημουν στον δρομο για το αμαξι μου.
Ξεπέτα λοιπον και μαύρο απο μενα στην συγκεκριμένη.
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Σάρα
boobomastoras
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
162
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 timmp, fouxter, brotherpaul και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού