Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού έκανα την βόλτα μου και ήμουν ανάμεσα στη Σόνια Φυλής 84Α, Βερόνικα Φυλής 86Α και την Ζάνα τελικά κατέληξα στην τελευταία μετά απο τις καλές κριτικές συναδέρφων στο site και μιάς και στην Σόνια έχω ξαναπάει και θέλω να δοκιμάζω διάφορες κοπέλες.

Η Ζάνα είναι μια γλυκιά κοπέλα ηλικίας γύρω στα 26-28 όπως την έκοψα, Ρωσίδα όπως μου είπε και κατάλαβα απο την ομιλία της.
Εχει ύψος γύρω στο 1.60 - 1.65 με κιλάκια τόσα όσα πρέπει για να δείχνει σφιχτή με ωραίο κορμάκι, με ωραίο φυσικό στήθος και όμορφα κώλο-πόδια όλα αρμονικά επάνω της.

Έδειχνε καθαρή με τα αρώματα της να σε σαγηνέβουν και να σε εξιτάρουν για σέξ με πάθος.
Όχι δεν είπε σε κάποια αλλαγή στάσης, ήταν δεκτική και πρόθυμη να σε ικανοποιήσει και το όλο σκηνικό φάνταζε συνάντηση με μια καλή φίλη με την οποία γαμιόμαστε αραιά και πού.

Το τσιμπούκι της μπορεί να μήν ήταν πολύ βαθύ αλλά ήταν αρκετά αισθησιακό.
Αλλαγή 3-4 στάσεων με αποκορύφωση την Cowgirl με τα πόδια στο στρώμα και την διεισδυση του πέους στο μέγιστο με αυτήν να δείχνει να το απολαμβάνει.
Έχει σφιχτό μουνί και όταν το έβαζα όλο μέσα ένιωθα υπέροχα.

Η κοπέλα δέν ξέρει και πολύ καλά ελληνικά αλλά η συνενόηση πραγματοποιήτε σε ικανοποιητικό επίπεδο με μία βέβαια μικρήηη δυσκολία.
Το μπουρδέλο θα μπορούσε να ήταν καθαρότερο και ποιό προσεγμένο μιας και δείχνει αρκετά κατώτερο απο τα υπόλοιπα της συγκεκριμένης οδού.
Το καλό είναι πως το συγκεκριμένο δέν έχει και πολύ κίνηση οπότε δέν είχαμε και κάποια ενόχληση παρ'οτι φάγαμε κάνα 15λεπτο.

Μπορεί να την ξαναπισκεφτώ μιας και πέρασα όμορφα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, professorx, howbawdat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού