Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με τη Μαρίνα πριν λίγο καιρό στο Lacoba μπορώ να πω ότι δεν δυσκολεύτηκα καθόλου για να την πετύχω το ραντεβού κλείστηκε αμέσως ήρθε στην ώρα της φορούσε ένα μπλουζάκι και ένα σορτσάκι και από μέσα τίποτε.
Στα του Αγώνα τώρα μπορώ να πω ότι η Μαρίνα είναι από τις λίγες και τα τιμάει τα λεφτά της και με το παραπάνω. Με το που μπήκε στο δωμάτιο με άρχισε στα γλωσσόφιλα με πάθος χωρίς να το καταλάβω τον είχε πάρει κιόλας στο στόμα της και με τρέλανε δεν άργησα να κάνω την πρώτη κατάθεση στο στόμα της δεν βιάστηκε καθόλου να πάει στο μπάνιο να τα φτύσει μου τον στράγγιξε εντελώς. Πήγε για ντουζάκι και ήρθε για δεύτερο γύρο. Αυτή τη φορά την περιποιήθηκα εγώ έγλυψα το μουνάκι της που ήταν πεντακάθαρο και μυρωδάτο μου φώναζε να δαγκώνω και να πιπιλάω την κλειτορίδα της δυνατά, στη συνέχεια με καβάλησε άρχισε να φωνάζει δυνατά πιστεύω μας άκουσε όλος ο όροφος δεν άργησε να μου κάνει το πρώτο squirting και στη συνέχεια με ξανά καβάλησε οπού μετά από λίγη ώρα έχυσα μέσα στη μουνάρα της. Ελπίζω να βοήθησα με την κριτική μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Kimi13, kwstasxal και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2017
Το μουνάκι της έχει μεγάλα χείλια ?
26 Αυγούστου, 2017
Καλησπέρα θα μπορούσες να μου δώσεις τον αριθμό της για να εχω και εγώ αυτήν την εμπειρία; ΝτροπήΠροσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2