Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επίσκεψη, πριν από λίγο στο συγκεκριμένο σπίτι, ύστερα από την αναφορά του προηγούμενου συνφορουμήτη, νομίζοντας πως όλα έχουν όπως τα είπε. Η εμφάνιση της Χριστίνας, ήταν ολόσωστη, είχε όρεξη (στο σαλόνι) και στο δωμάτιο ήταν μες τη καλή χαρά.
Προσπάθεια ανύψωσης του εργαλείου με απλό παίξιμο και να χαζολογάει με μλκιες διάφορες. Αναλαμβάνω εγώ να την περιποιηθώ, χαμηλά, αλλά τέτοιο πράγμα δεν ξανα έχω δει. Δεν ήταν έπιπλο, σύνθετο ολόκληρο ήταν.
Τελικά ανοίγει το προφυλακτικό και προσπαθεί να το βάλει σε πεσμένο εργαλείο. Ξεκινάει στοματικό (λέμε τώρα) και όντως το εργαλείο ανέβηκε. Γίνεται προσπάθεια για είσοδο, αλλά με τόση κρέμα δεν καταλάβαινες τίποτα. Οπότε φυσικό ήταν να πέσει και να τα πάρω στη κράνα.
-Τι έβαλες τόση κρέμα;
-Ετσι πρέπει γιατί είμαι στενή.
Άστο κοπέλα μου δεν κάνεις, της είπα και πήγαινα προς το νιπτήρα να ξεπλυθώ. Δεν είπε τίποτα και έφυγε.
Ελπίζω κάποιους να τους γλυτώσω.
Υγεία να χουμε και προχωράμε.



Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, topscorer, anestis_38 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2017
Πανω κατω το ιδιο και με μενα
17 Αυγούστου, 2017
Φιλε αν διαβαζες προσεκτικα την κριτικη μου , θα με εβλεπες που εγραφα στον επιλογο οτι η κοπελα μαλλον ειναι επιλεκτικη.Δηλαδη πρεπει να της αρεσεις για να περασεις καλα μαζι της.
17 Αυγούστου, 2017
Εμένα μου ανακοίνωσε και η κωλόγρια η τσατσα φουλ πρόγραμμα. Οταν μπήκα μεσα διαπίστωσα απο την ξινόφατσα, οτι φουλ σημαίνει ακάποτο τσιμπουκι και τελειωμα στο στόμα, και οχι κώλο.
17 Αυγούστου, 2017
Οπως συμβαινει με τις περισσοτερες νεαρες Ρουμανες...
18 Αυγούστου, 2017
ιδιο σκηνικο και σε εμενα... το χειροτερο ειναι οτι μολις πηγα να φυγω με παρακαλουσε κιολας να μην πω για αυτην ασχημα λογια στην παρεα μου που περιμενε απο εξω Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
GF
gym freak
19 Αυγούστου, 2017
Φολα μεγαλη
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6