Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653054
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τζεσικαρα λοιπον!!!The best of the best!!! To τέλειο!!! Συμπεριφορα-σωμα-υπηρεσιες σε ολα 10!
Συμπεριφορα:
Το κοριτσι ειναι ευγενικοτατο..παντα με το χαμογελο, την εχω παρει αρκετες φορες κ δεν την εχω πετυχει μια φορα να μην εχει τα κεφια της(που λογικο θα ηταν),παντα ευχαριστη ,να σε υπηρετησει οπως μπορει..ενα παραδειγμα..προσφερθικε 2-3 φορες να παει να μου φερει νεο ποτο αφου ειχε τελειωσει το 1ο..μια απο τις μικρες κινησεις που κανουν την διαφορα, κ πολλα αλα τετοια μικρα..
Σωμα:
Εδω μιλαμε για οτι καλυτερο στα μασατζιδικα.. κ πολυ ανετα επαιζε μπαλα με τα καλυτερα CG!Κωλαρακι τουμπανο πεταχτο..μεση δαχτυλιδι,βυζαρες 3αρια φτιαχτα αλλα με πολυ καλη αισθιση, ρογες καγγελο που αντιδρουν αμα τις 'παιξεις' λιγο.. ποδια γραμμωμενα με ωραιες σεξυ καμπυλες,μουνακι-κωλαρακι γυαλι..για πολυ γλυψιμο.. και ενα μουτρακι γλυκο κ προστυχο μαζι!
Υπηρεσιες:
Tα παντα ολα!Οτι θελει ο πελατης!Κανει τα παντα.. μπρος-πισω.. σε ολες τις στασεις, δεν χαλαει χατηρι,αντεχει το σφυροκοπημα..αλλα τις αρεσουν κ τα σιγα κ αισθησιακα!!!Και απο μασαζ κατι κατεχει..αλλα δεν παμε εκει για αυτο!!!
Ο χώρος στον 3ο,ειναι υπερλουξ.. τα πρωτα δωματια εχουν κ μασαζοκρεβατο κ κρεβατι κανονικο ..να τα προτιματε..ειδικα για τα μονωρα προγραμματα!
Συνοψιζοντας...το κοριτσι αξιζει καθε € που παιρνει..ειναι VFM.. και ειναι κ σταθερη αξια αρκετα χρονια..!Προσκύνημα
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
ΧΧΧ-Man
Μέγας
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.621
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, koumanidas, black panther και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού