Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230253
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν εδώ έχουμε να κάνουμε με μία κοπέλα η οποία ευτυχώς που κάνει το άθλημα που κάνει και τρώμε και εμείς τέτοια κομμάτια.
Πρόκεται περί κουκλάρας σώμα - πρόσωπο με τρομερό ατου την κωλάρα της. Ξέρει και ίδια όπως της έχω πει πως δεν έχω πάρει άλλο CG σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα όπως πήρα την Λιζα. Όπως και να έχει η κριτική που κάνω τώρα δεν μπορεί να είναι και τόσο αντικειμενική καθώς την έχω πάρει πάνω απο 10 φορές σε διάστημα 2 μηνών. Την πρώτη φορά πρέπει να την έγλυφα για σχεδόν μία ώρα (τώρα σίγουρα κατάλαβε ποιος είμαι) - δεν την χόρταινα Προσκύνημα μιας και ήταν πεντακάθαρη και μοσχοβολούσε απο πάνω μέχρι κάτω.
Ξέρει να περιποιείται τον εαυτό της Καπέλο αλλά και τον άντρα που έχει μπροστά της. 2 σημεία για εμένα χρήζουν λίγο βελτίωσης. Τα φιλιά της και η διάθεση της για φιλιά αλλά και στο σεξ γενικότερα. Πάντως είναι μια κοπέλα την οποία πρέπει όπως και δήποτε να δοκιμάσετε μιας και θα σας μείνει αξέχαστη Έρωτας Καπέλο Γερο-μύστης
Εγώ προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει κουλούρι αλλά ο καιρός γαρ εγγύς. Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TZOYLI, αβγδεζ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2017
10 φορες σε ουτε 2 μηνες..? Ουτε ο πιο τρελος αγαπουλιτσας βασικα...
Η κοπελα παντως οντως ειναι παρα πολυ καλη, τον επιβεβαιωνουν οι κριτικες αλλα και οσα μου ειπαν 2 φιλοι, που επισης την εχουν παρει!
13 Αυγούστου, 2017
Εχεις πολύ θετική άποψη, βάζεις στην συμμετοχή 9, αλλά σημειώνεις "χρήζουν λίγο βελτίωσης. Τα φιλιά της και η διάθεση της για φιλιά αλλά και στο σεξ γενικότερα". Επειδή είδες την κοπέλα πολλές φορές, αν θέλεις εξήγησε πως το εννοείς, γιατί εγώ δεν το κατάλαβα.
13 Αυγούστου, 2017
Μπορείς να μου δώσεις το τηλέφωνο της Liza vip?
29 Αυγούστου, 2017
ρε παλικάρια το τηλ που το βρίσκουμε?Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4