Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οπως ελεγε κ ο κωντανταρας -το νου σας ρεμαλια!!! μην την κατσισετε εσεις εκει στη σαλονικη
Αφου στην πργ και συβοτα δεν ειχε τιποτα απο ντελα και τα χυσια μου θα εφευγαν απο τα αυτια ν καθομουν απραγο στο γυρισμο με μπουκα περασαμε απο μυλο και μυ συστησε την τζενηΈρωταςΈρωταςΈρωταςαχ τζενη τζενηΈρωταςΈρωταςΈρωτας

μικρο κοριτσακι κατα δηλωσην 20 ετων κριος σοκολατινα παστα μελαχροινη και δηλωνει ιταλιδα γωριζοντας ιταλικα καλα αλλα και αγγλικα αλλα μαλλον ρουμανα μεγαλωμενη εκει ή μαροκανα αφρικανα απο τις πολλες που εχει η ιταλια και κανουν τα μπουγκα μπουγκα παρτυΜεγάλο χαμόγελο
προφορα στα ιταλικα ειχε και οταν μιλουσε αγγλιικα εμοιαζε με λατινα που μιλαει αγγλικα οποτε ή ιταλιδα ή το πιο πιθανον ρουμανα μεγαλωμενη εκει

νεανικο προσωπο γλυκο κοριτσι ψηλη 175 αδυνατη με καλο βυζακι 2,5 και καθαρη απαλη επιδεμιδα
πολυ κσερτσο και ναζι στο κρεβατι με αγκαλιτσε ακι γλυκια φωνουλα

πιστευω με οσες εχω παει στο μυλο το τελευταιο καιρο το αποολυτο gfe

Μολις μια σταση ,τη σταση του ερωτα το ιεραποστολικο κ ενιωθα σαν να ηταν με την κοπελα μου με πολυ παθο κια με αγκαλιαζε με τροπο που καποια στιγμη νομιζα οτι με θελει σσ αλλα μιλαμε παντα για αγοραιο ερωτα οποτε μην ξεχνιομαστεMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouthαλλα σαμπως και μμε την εκαστοτε κοπελα πολλες φορες δεν ειναι το ιδιο deal δλδ μου τα παρεχεις για να σου ανοιγω τα ποδιαΛύπηΛύπηΛύπη

Στην πιπ στο αργο ειναι καλη αισθησιακη με παιξιμο γλωσσας αλλα στα βαθια ειναι με λιγο δοντακια που πρεπει να το διορθωσει διοτι δικαιολογιες οτι εχω μπουρι και για αυτο βαζει δοντι δεν τις τρωω-Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

εγω το χαρακτηριζω το απολυτο gfe

και η καθιερωμενη μετφραση στη γλωσσα της κοπελας διτι πολλες απο αυτες διαβαζουν κ ενημερωνονται απο το μπου

Mentre stava dicendo che il signor Konstantara -la mente Remaliah !!! non il katsisete lì in SALONIKI
Dopo NPR e SIVOTA avevano nulla da Della e la mia fuoriuscita lascerebbe le orecchie n stare a guardare al ritorno a casa con la ciotola, passano attraverso Amido e raccomandano muscolare Jenny: colpito :: :: colpito colpito: ah Tzeni Tzeni: colpito :: percosso :: percosso:

bambine durante dilosin 20 anni Ariete cioccolato pasta scura e dichiara gorizontas italiani bene l'italiano, ma RIA inglese piuttosto Romania ivi coltivati ​​o marokana africani da molti che EEI ITALIA RIA fare Bug Bug PARTY: D:

volto giovane ragazza dolce HIGH 175 impossibili con buone tette 2.5 e pura dolce epidemida
ksertso poli e nazista in abbracci Kg bed voci dolci

Credo che con come io sono stato in amido ultimamente apoolyto GFE

Una volta che l'atteggiamento mu, l'atteggiamento di chiedere ai missionari Signor mi sentivo come se fossi con la mia ragazza con la passione alghe abbraccio un modo che a un certo punto credo che lui vuole pp ma sempre parlando di comprare sesso in modo da non dimenticare: confusa :: confusa: : confuso :: confuso: ma come se i particolari mezzi di comunicazione e fidanzata molte volte non è lo stesso affare DLD me per fornire i piedi Anigo Λύπη Λύπη Λύπη

In nm in argon è buona sensualmente in un linguaggio giocare, ma è in profonda con piccole protuberanze di essere corretto perché scuse che ho Buri e questo mette il dente non troo-: D :: D :: D:

Ho caratterizzare la GFE assoluto

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζένη
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.084
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού