Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τις φωτογραφίες της είχα δει παλαιότερα σε άλλο γραφείο ή ιδιο, δεν θυμάμαι καλά, αλλά πριν προλάβω να κλείσω ραντεβού μαζί της εξαφανίστηκε, κρίμα είπα. Και ξαφνικά σήμερα βλέπω στο γραφείο Dream Girls την επανεμφάνισή της, για να δούμε..
Ανοίγω την πόρτα, τι να δω, κορμοστασιά μοντέλου, φόραγε  ένα ωραίο φόρεμα που φαινόντουσαν οι καλογυμνασμενες γάμπες της και ένα ακαταμάχητο μπούστο που σαν τον λύκο μου τρέχανε τα σάλια. Πρόσωπο με ελαφρά  άγρια χαρακτηριστικά, αν και δεν είμαι φαν του είδους αρκετά ομορφο πρόσωπο, ύψος 1,70+ γκομεναρα, ηλικιακά θα την έκανα 30 με 35 βαριά, και κάτι μάτια ερωτευσιμα που δεν θυμάμαι το χρώμα τους  διότι πρόσεχα αλλά πράματα...Τα Ελληνικά της είναι πολύ καλά, το επικοινωνιακό το έχει αλλά έχει και ένα όριο, δεν ξεφεύγει, δεν τρώει χρόνο πολύ καλή σε αυτό το κομμάτι. Εκεί όμως που δεν το έχει είναι στο φιλι θα το χαρακτήριζα μηχανικό και σε συνδυασμό με τα λεπτά χείλη της καθόλου αισθησιακό αν και με επαφή γλώσσας το σώζει κάπως, ίσως έτσι είναι το στυλ της δεν ξέρω αλλά το ζητούσε συνέχεια. Έτσι λοιπόν όπως φιλιομασταν άρχιζα και την εγδυνα, σώμα απίστευτο, γυμνασμένο, μαυρισμένο αν και έχει κάτι ραγάδες στην περιοχή του ποπου δεν θα τις χαρακτήριζα ουσιώδες, και  με δύο μωράκια φτιαχτα με μέτρια στο πιάσιμο υφή και θηλές ωραίες. Ακολούθησε GFE ρυθμό, με παθητική αρχικά στάση από μέρους της και να θέλει να αποφύγει την βαθειά διείσδυση, είναι στενή την καταλαβαίνω. Αργότερα το σκηνικό αλλάζει με ενεργό συμμετοχή από μέρους της, τυλίγεται στην μέση μου παίζει την κλειτορίδα της, της αρέσει.
Εν κατακλείδι πολύ καλή παρουσία, επικοινωνία, στο φιλί δεν το έχει, παρόλα αυτά ένιωσα ότι είχα έναν άνθρωπο δικό μου που πέρασα ευχάριστα την ώρα. 

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, maniouel και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2017
Γαματο..."ειχε κατι μάτια ερωτεύσιμα που δεν θυμάμαι το χρωμα τους γιατι κοιταγα αλλα πράγματα..."
Φίλε νομιζω και δυο κουμπιά να ειχε για μάτια παλι ερωτεύσιμα θα σου φαίνονταν.
Καπέλο
01 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άστα φίλε, τι να πρωτοθυμηθώ σε αυτό το πλάσμα.
Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2