Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Άρτι αφιχθείς στην Αθήνα και ένιωθα την ακαταμάχητη ανάγκη να γαμήσω πληρωμένο κώλο. Μετά από σύντομη τσάρκα κατέληξα στο σπιτάκι αυτό, όπου μου παρουσιάστηκε το βουλγαροτσιγγανάκι Ειρήνη.

Πρόκειται για αρκετά δυνατό εμφανισιακά τσιγγανέιρο, με έκφυλο μουτράκι, ωραίο κορμί, καλοσχηματισμένο κώλο και μικρό βυζάκι. Είμαστε τυχεροί που μπορούμε να ξεκωλιάζουμε στην Αθήνα τέτοια κοριτσάκια με μόλις ένα εικοσαρικάκι.

Στο δωμάτιο θα τη χαρακτήριζα ως τυπική. Όχι προκαταρκτικά, αδιάφορο τσιμπούκι, όχι γλωσσόφιλα, όχι παρατρίψεις. Με λίγα λόγια αποστειρωμένη συμμετοχή. Εγώ βέβαια είχα πάει ετοιμόκαυλος και με άγριες διαθέσεις για τον κώλο της, οπότε όλα αυτά λίγο με πτόησαν. Είναι και όμορφη η ρουφιάνα και μερικές φορές αυτό αρκεί για να σε κάνει τούρμπο. Της είπα από την αρχή πως θα μπω κατευθείαν κώλο και της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα. Από εκείνη τη στιγμή και μέχρι να χύσω ο πούτσος μου δεν εγκατέλειψε τη φιλόξενη κωλοτρυπίδα της. Την πήρα πισωκολλητό, μετά πλαγιαστά, μετά ιεραποστολικό, και στο τέλος ξανά πισωκολλητό. Σε όλες τις στάσεις τον έτρωγε βαθιά και δυνατά στον κώλο χωρίς να διαμαρτυρηθεί στιγμή, μόνο έβγαζε κάποιες κραυγούλες και μου έριχνε λάγνες ματιές.

Γενικά, νομίζω πως η Ειρήνη αξίζει τα λεφτά της, λόγω της εμφάνισής της και του τίμιου κουλουριού που δίνει. Κατά τα άλλα, και αν δεν πρόσφερε το κωλί της, μάλλον θα είχα ξεχάσει το σεξ μαζί της την επόμενη κιόλας μέρα.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 10 λεπτά.

Τιμή 20 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού