Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω μια αμφιβολία για το όνομα παιδιά δεν είμαι σίγουρος για το "Σάντρα". Για αυτό που είμαι σίγουρος είναι ότι την είδα πρώτη φορα, ειναι μια πανέμορφη τσιγγάνα στα δικά μου γούστα, σκούρο δέρμα, κάστανα Μάλια, κορμί λαμπαδα με κωλαράκι ποίημα, τέλεια μικρά στητα βυζάκια. Ύψος πάνω απο το μέσο όρο της περιοχής, κοντά στο 1,70.
Ρουμάνα κοντά στα 23. Μόνο αρνητικό στο αψεγάδιαστο κατα τα άλλα παρουσιαστικό της το γνωστό τσιγγάνικο δερμα το τραχύ με την έντονη τριχοφυΐα (ξυρισμένα ολα φυσικά)
Μπήκα θαμπωμένος απο την ομορφιά της και λόγο της τσατσας της γνωστής ευγενικής απο τη Μολδαβία. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό και 69. Το πρώτο δε το δοκίμασα(και δε νομίζω να το έχει η κοπέλα έτσι και αλλιώς) αλλά στο δεύτερο του έδωσα να καταλάβει! Φοβερό γλειφομούνι σε πανέμορφο πεντανόστιμο μουνάκι όπως ακριβώς το θελω.
Κατα τα αλλα δεν εχει ιδιαίτερη συμμετοχή αν και δε διαμαρτύρεται σε αλλαγές στάσεις κτλ, ειναι πολυ ευγενική, χαλαρή και κοινωνική(ξέρει πολυ καλα ελληνικά), αποφεύγει τα γλωσσοφιλα επίμονα και δε παραλήψε να με ενημερώσει οτι εχω λιγο χρονο μολις πέρασε το δεκάλεπτο (αλλα δεν εφυγε μεχρι να τελειώσω κοντα στο τεταρτο).
Μέτρια πράγματα αλλά αξίζει μια φορα λόγο εμφάνισης αν σας αρέσουν οι όμορφες τσιγγάνες.
Η τσατσά άριστη σε ολα της και ο οικος καθαρός αλλά η πορτα εχει τεράστιο κενο απο κατω με φυσικό επακόλουθο τη μηδενική ηχομόνωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
sapiosexual
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
781
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, amjik, serafin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2017
Σύλβια μήπως? Και έψαχνα info για αυτή
13 Αυγούστου, 2017
Φελιτσια τη λενε τελικά. Αν διαβάζει κανενας μοντερειτορ ας το αλλάξει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2