Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119220
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
σημερινό περασμα απο το Φραντζη 4 στον 4ο οροφο
στην υποδοχη η σέξυ Εβελινα η οποια δυστυχως δεν περναει πλεον στο δωμάτιο. Undecided

Ροστερ:
Ζετα. Επεστρεψε πιο ομορφη απο τις διακοπες της. Ξανθια με ωραιο προσωπο και επισης ωραιο σωμα. 35 αρα ερωτικη παρουσια.
Αννα. Η ρωσιδα 30+ αρα σχετικα κοντουλα. Ξανθια, με πολυ ωραια μελια ματια, ομορφο προσωπο και χητό σωματακι. Εχει δοκιμαστει με πολυ καλες εντυπωσεις πριν κανα μηνα.
Νίκη. Η μελαχρινη μιλφ με το κοντο μαλλι και τα ασιατικα χαρακτηριστικα. Ωραια παρουσια και αυτη,
Νικόλ. Η 25 χρονη γλυκια μελαχρινη ρουμανα του καταστηματος.

και 2 πολυ ΔΥΝΑΤΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ!!!
Η Ρωσιδα Βικτωρια. Στριπτιζου, τσολιας κανονικος. Υψος 1,80+ χωρις τακουνια, ατελειωτα ποδια, σφιχτο κορμί, μαλλι μαυρο σπαστο μακρυ. Εχει εργαστει παλαιοτερα στο 3ης Σεπτ 83
Και η ουκρανιδα Αλισα, επισης ψιλη 1,70+ ξανθια με μακρυ μαλλι, ωραιο προσωπο, λιγο συνεσταλμενη, Φοβερα ποδια φυμνασμενα και σχετικα καλο στηθος οπως διεκρινα.

Πέρασα στο πρόγραμμα της μισης ωρας (60 ευρω) με τον τσολια την Βικτώρια.
Το δωματιο πεντακαθαρο με ντουζιερα, σφραγισμενες παντοφλες και πετσετα. Υπαρχει καναπες και πολυθρόνα εκτος απο το μασαζοκρεβατο.
Η Βικτώρια ηρθε με καλή διαθεση. Μιλά σχετικά καλα ελληνικα και η συννενοηση ειναι ευκολη. Εβγαλε το ελαφρυ κοντο πλεκτο φορεματακι που φοραγε και εμεινε με τα εσωρουχα. Εχει καποια τατουαζ διασπαρτα στην κορμαρα της. Στηθος μικρο φυσικο με ωραια ρωγα που γρηγορα σκληραινει. Κορμι πολυ σφιχτό, ποδαρες και κωλος πετρα. Κυτταριτιδα ειναι αγνωστη λεξη ...
Με τετοια εντυπωσιακη γυναικαρα για να ειμαι ειλικρινης δεν περιμενα μασαζ...
Και ομως προς εκπληξη μου με ξαπλωσε και για κανα δεκαλεπτο μου εκανε ενα πολυ καλο μασαζ στην πλατη με λαδι . Εχει ωραιο αγγιγμα. Στη συνεχεια ζητησε αυτη λιγο μασαζ (!) ξαπλωσε στο κρεβατι και πραγματικα τα ποδια της μεινανε λιγο εξω μιας και δεν χωραγε ολοκληρη! Της εκανα λοιπον και εγω λιγο μασαζ χαλαρωσε και της αρεσε και στη συνεχεια περασαμε στο 2ο μερος οπου εκει εγινε η απογειωση....
Γλωσσωφιλα με παθος, γλειψιματα, στησιματα φοβερα εκ μερους της στα ορθια και στον καναπε, φωνες , γλειψομο ορχεων σεμιναριακο.Πολυ ομορφο ξυρισμενο αιδοιο με ομορφα χειλει που ανοιγουν σαν τριανταφυλλο. Δεν χορταινα να ρουφαω και να γλυφω,
Αμασητη με πολυ ενεργεια και πολυ καλη συμμετοχη επισης.

Το κερασακι στην τουρτα αφου τελειωσα ηταν οτι μου προτεινε να κανουμε μαζι μπανιο στην ντουζιερα οπως και εγινε.

Εφθγα απο το καταστημα παρα πολυ ικανοποιημενος σχεδον σε νιρβάνα.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.486
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, chicharito, dinos34 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού