Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 63 10
Sex Studio 186468
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα δει τη Σαμπρίνα εδώ και λίγο καιρό και ήθελα να την επισκεφτώ. Αν και θα ήθελα να είχα δει μια κριτική πρώτα, πήγα απο μόνος μου. Η ώρα γύρω στις 11.30.

Μπένω μέσα στο studio, καλός ο χόρος, ευγενική η τσατσά, μου παρουσιάζεται η Σαμπρίνα. Όμορφο πρόσωπο, ωραίο σώμα με πιασίματα και φυσικά οι βυζάρες τις. Παίρνω το απλό πρόγγραμα και περνάω στο δωμάτειο. Κάνω ένα ντουζ και έπειτα περιμένω στο κρεβάτι. Ύστερα απο μια μικρή αναμονή μπένει μέσα η Σαμπρίνα. Μιλάει βασικά Αγγλικά τα οποία φτάνουν για αυτά που χρειαζόμαστε.

Αρχίζει με μια ωραία πίπα χωρίς δόντια, στη συνέχεια τη παίρνω απο πάνω μου και αρχίζω να "ψιλαφώ" τα απίστευτα στήθη της. Είναι φυσικά και έχουν καλή υφή. Συνολικά αλλάξαμε 3 στάσεις χωρίς να φέρει καμία αντίρηση και έδειχνε ότι της άρεσε.

Δεν ήταν βαριεστημένη καθόλου αλλά δεν θα την έλεγες και "καυλωμένη". Έβγαζε μερικά αληθοφανείς βογκητά, κάτι το οποίο μαρέσει σε αντίθεση με κάποιες που φωνάζουν ψεύτικα. Κάλη διάθεση ίσως λίγο βιαστική αλλά κατα τα άλλα εντάξει. Προτείνεται. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Kashindros
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
412
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού