Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν 3 μέρες διαβάζοντας τις κριτικές των συμπολεμιστών τράβηξα για Αλκιβιάδου 16Β…Άντζελα !!! Πλησιάζοντας είδα κάποια να βγαίνει από Αλκιβιάδου 16Α…..κοντοστάθηκα…το Κατερινάκι !!!!!! Η Κατερίνα η Κρητηκιά !!!! Μόλις με είδε έσκασε χαμόγελο και μ αγκάλιασε ! (Την Κατερίνα πρέπει να την είχα πάρει πάνω από 30 φορές…φιλαράκια πια).”Ακόμα εδώ τριγυρνάς ?” με ρώτησε.Για να μην πολυλογώ..μου είπε ότι δεν δουλεύει πια και ήρθε Αθήνα για μερικές μέρες για κάποιες γραφειοκρατικές διαδικασίες και πέρασε από τα παλιά λημέρια να πει ένα «γειά».Όμως όλοι είχαν αλλάξει και πήγαινε στο ξενοδοχείο που έμενε.(Ένα ξενοδοχείο του κώλου 500 μέτρα πιο κάτω).Πως καταλήξαμε τελικά !?! Την φιλοξένησα σπίτι μου 2 μέρες να κάνει τις δουλειές της και σήμερα το απόγευμα την πήγα στο λιμάνι του Πειραιά να επιστρέψει στην Κρήτη.Η Κατερίνα παραμένει το ίδιο νταρντάνα όπως ήταν ! Όσοι την ήξεραν καταλαβαίνουν ! Δύο μέρες κόλαση…έχει τον τρόπο της να σε ανταμοίβει !!!! Δεν θα περιγράψω τι έγινε γιατί έγιναν τα πάντα όλα!!!! Της ζήτησα το τηλ της…και μου είπε «ξέχνα το τηλ πήρες πολλά περισσότερα»…Στο καλό Κατερινάκι…η Άντζελα μπορεί να περιμένει. Τελικά τίποτα δεν είναι τυχαίο……

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
279
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kolokopeas, makhswrx και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2017
Δεν υπήρξε συνεύρεση σε μπουρδέλο.Δεν έπρεπε να αναρτηθεί αυτό.Πρέπει να διαγραφεί.
Δ
Διαγόρας
19 Ιουλίου, 2017
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
D
diaithil1975
19 Ιουλίου, 2017
α ρε τυπε τι μου θυμισες αυτη η τετραγωνισμενη κωλαρα εχει μεινει βαθια χαραγμενη, η μονη αναμνηση τα πολλα βιντεακια που με αφηνε να την τραβαω στα τεσσερα. απιστευτα γαμησια εκανε αυτη η γυναικα. να ναι παντα καλα και να χαιρεται τα παιδακια της
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3