Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Την πάτησα σαν πρωτάρης... Σα να πήγαινα πρώτη φορά σε μπουρδέλο ενώ... ένοιωθα τη φόλα να έρχεται...
Για την 15ετή μου εμπειρία πραγματικά είμαι απαράδεκτος πρώτα εγώ που ενώ μου μύριζε φόλα πέρασα...

Παρασκευή και 14/7 είχα πολύ λίγο χρόνο μεταξύ 16:00-17:30 και αφού έψαξα 2-3 κατέληξα εδώ...
Παρκάρω απέξω, μπαίνω πιστεύοντας θα βρω την Λώρη (το γνωστό κοντοπούτανο το ήθελα να περάσω) αλλά βγαίνει μια σχετικά κοντούλα, με μαύρο ίσιο μαλλί μακρύ κάτω από τους ώμους, με τζιν σορτσάκι, μαύρο μπλουζάκι που διαγραφόταν βυζάρα από μέσα και σαγιονάρες διχαλωτές... Βγαίνοντας η τσατσά μου την παρουσίασε ως Irina (αν δεν κάνω λάθος) και το πουτανάκι βγήκε χαμογελαστό και μάλιστα μου έδωσε το χέρι της για ... χαιρετούρα...

Λέω ευχαριστώ, βγαίνω έξω και κάτι το χύμα ντύσιμο σαν να είχε έρθει μόλις, κάτι η βυζάρα που διαγραφόταν χωρίς σουτιέν, κάτι το αθώο βλέμμα και η χειραψία η τελείως amature και κάτι ο λίγος χρόνος που είχα με έκαναν να ξαναμπουκάρω μέσα (ενώ μου μύριζε ΦΟΛΑΡΑ)...

Μπαίνω λοιπόν, δίνω το μπλέ εισιτήριο και περιμένω δωμάτιο...

Πριν μπει, άκουσα κάτι διαπληκτισμούς και μπαίνει ρε παιδιά με μια ξινίλα!!!! ΔΕΝ φαντάζεστε....
Μπήκε ακριβώς όπως πριν δηλαδή με τα ρούχα με τη μόνη διαφορά πως είχε βάλει κόκκινο κραγιόν και μάλιστα αυτό που φεύγει γιατί έμεινε όλο στην καπότα πάνω....
Την ρωτάω αν όλα οκ...?!?!?! Λόγω των φωνών που άκουσα κλπ.... μου έγνεψε οκ...

Ελληνικά γιόκ... Αγγλικά επίσης γιοκ.... Το μόνο που κατάφερα να μάθω είναι πως την λένε Irina και είναι από Ρουμανία.... Κάτι μου έλεγε για ένα κομποσκοίνι που φοράω και αν είχα να τις δώσω 2ο και κάτι τέτοιες μαλακίες...

Το μόνο που με καύλωσε είναι που μπήκε με τα ρούχα και τα έβγαλε μπροστά μου... και όντως πετάχτηκε καλό βυζί αλλά μέχρι εκεί...

ΜΗΔΕΝ προκαταρκτικα
ΜΗΔΕΝ αγγιγματα
ΜΗΔΕΝ πίπα με καπότα σε πεσμένο πούτσο (απορώ πως καύλωσα...)
ΧΑΛΙΑ στάση σώματος να μην μπορώ να πιάνω...

Σε δευτερόλεπτα που καύλωσα στο 80% γυρνάει και καλά και με παρατάει στα κρύα του λουτρού να την γαμήσω....της λέω κάνε λίγο ακόμα πίπα αλλά....που συνεννόηση...?!?! ΜΗΔΕΝ όλα!!!
Με τα πολλά γυρνάει στα 4 τον βάζω, παίρνει και χάλια στάση κλασσικά με καμπουριαστή πλάτη, τις δίνω μερικές γρήγορες και άνοιξε κάπως τα κωλομέρια και χύνω κακήν κακώς....

Έφυγε και γεια σας...

Βγαίνοντας με βρίσκει η τσατσά... Και προς τιμήν της με ρωτάει αν όλα καλά....?
Και φυσικά έριξα τρελό κράξιμο ως προς την κοπέλα... Της λέω "δυστυχώς χάλια η κοπέλα... Βασικά απαράδεκτη... Ένα τίποτα"...
Μου απάντησε εμφανώς προβληματισμένη "1000 συγγνώμη αγόρι μου"....δαγκώνοντας τα χείλη της....
Της βάζω 5 γιατί αν πραγματικά εννοούσε την συγγνώμη ας μου έδινε κάτι πίσω... λέμε τώρα...
Ίσως αν εγώ ο ίδιος επέμενα να μου έδινε αλλά δεν είπα κάτι...
Απότι κατάλαβα η κοπέλα είναι καινούρια και μάλιστα δεν τα πάει καλά με την τσατσά...
Ξεκάθαρα δε θα πω ότι δεν γουστάρει αυτό που κάνει αλλά ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΠΟΥ ΖΕΙ!!!Κλασσική Ρουμανοπουτανιά δηλαδή....

Από μένα ένα Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο άκυρο!!!

Μακρυά να σώσω κανά 20αρικο από κανα συναγωνιστή!!

υ.γ. το πουτανί... με το που μπήκε δωμάτιο και ΠΡΙΝ καν βγάλει ρούχα ΑΝΟΙΞΕ την καπότα..... ξεκάθαρη φόλα και ήταν εκείνο ακριβώς το σημείο που έπρεπε να την κάνω... αλλά με μουτζώνω....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Irina
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, sapiosexual, howbawdat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού