Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782104
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με τη γνωστή δυσκολία του κατεβάσματος στο κέντρο της Αθήνας , μεσημέρι Δευτέρας και είπα να κάνω μια επίσκεψη στο ναό της Στουρνάρη για ένα ημίωρο και ότι προκύψει. Το ρόστερ ικανοποιητικό για το σχετικά νωρίς της ημέρας,εκτός από τη Λίζα μου έκανε κλικ και η Μόνικα αλλά είπα στην αρχή να αφήσω τα κασκαντεριλίκια και να περάσω με το γνώριμο άτι τη Λιζα για jacuzzi.
Μόλις φρεσκαρίστηκα και ετοίμασε το jacuzzi φέρνοντας ταυτόχρονα και μια υψηλής ποιότητας μολδαβική σαμπάνιαΧμμμ;,Ναι! το μωρό μου ξαναέκανε αμαρτωλές προτάσεις να φέρει και ετέρα λαδοκόρη, προτείνοντας τη Ρόζα που είχα ξανάπαρει παθαίνοντας κοκομπλόκο με τα 3D βυζια της. Λεω όμως ρεπετισιόν με το ίδιο δίδυμο πάει πολύ, καλύτερα να κρατήσω τα ευρουλάκια στη τσέπη, έλα όμως που ο Μητσάκος είχε άλλη γνώμη. Είναι αυτό που λένε ότι τελικά το κάτω το κεφάλι κάνει κουμάντο και πες πες λέω ας πάει το παλιάμπελο φέρε τη Μόνικα μέσα.
Η Μόνικα,Αθηναία κατά τη δήλωση της είναι ένα μελαχρινό μωρό, με τα σωστά πιασίματα, ωραίο φτιαγμένο βυζί,, κώλο για πολλές μπάτσες και χείλια για ατέλειωτες πίπες και γλειψίματα.
Είχαμε ξεκινήσει παιχνίδι με τη Λιζα στο jacuzzi, φιλιά, γλειψίματα,χουφτώματα, ενώ το μηχάνημα μας είχε τρελάνει στο χάιδεμα με την ορμή του νερού, Ανοίγει και η σαμπάνια, και να χύνεται στα βυζια και δώστου γλυψιματα, ώσπου σκάει μύτη και το μελαχρινό μελανούρι όλο κάβλα. Πετάει τα ρούχα της και μπαίνει μέσα και αυτή, ο Μήτςαρας είχε αρχίσει και χτύπαγε παλμούς από μόνος του.
Η Μόνικα να γλύφει τη Λίζα και να χύνει σαμπάνια και μετά να γλύφουμε και οι δυο μαζί. Ο Σειρηνάκης πρέπει να έχασε την ταινία της ζωής του με θέμα" the grandpa with the two cock hungry babes" Γερο-μύστης που παίχτηκε εκεί μέσα, αλλά δεν πειράζει.
Αφού παίχτηκαν όλες οι δυνατές φάσεις γλυψίματος, χουφτώματος, τριψίματος στο jacuzzi για κανένα τέταρτο, ο Μήτςος ανταποκρίθηκε και άντεξε να μη πλημμυρίσει με εκατομμύρια μικρούς Μητσους το jacuzzi ,βγήκαμε να ξεβγαλθουμε, να στεγνώσουμε και να συνεχίσουμε στο μασαζοκρέβατο.
Οι σκηνές μπροστά στο καθρέφτη που ξεδιπλώθηκαν θα έκαναν το Ρόκκο να κοκκινίσει, να γλύφω τη Μόνικα, να με τσιμπουκώνει η Λίζα και τούμπαλιν, να σκύβουν και να μου το παίρνουν και οι δυο πίπα, να τον εξαφανίζει η Μόνικα να γλύφει τα αρχιδια η Λίζα. Αφού οι παλμοί είχαν βαρέσει προ πολλού κόκκινο και προς αποφυγή κανενός μοιραίου, στήνω τη Λιζα για πισοκολητό Κατσικογάμης με τη Μόνικα να της φιλάει τα βυζιά και εναλλάξ να γλωσςοφιλιάζει εμένα.
Ήλπιζα να πέσουν οι στροφές άμ δε, όποτε ρίχνω τη Μόνικα στα τεσσαρα και της τον δίνω στο στόμα για τα δέοντα, Προσκύνημα αλλαγή κάποτας για επίσκεψη στο μουνακι της Μόνικα αλλά οι μικροί Μητσοι είχαν άλλη γνώμη, όποτε με εγκατέλειψαν στο στόμα της, με ένα φοβερό αίσθημα αγαλιάσης και με μια σεβαστή ποσότητα σπέρματος στο ελαστικό περίβλημα.
Προσπαθώντας να συνέλθω από το μικρό εγκεφαλικό και σέρνοντας τα πόδια μου κατάφερα να ξεβγαλθώ,ενώ τα two cock hungry babes σχολιάζανε τις επιδόσεις μου,αφού το αντέξαμε και αυτό πάλι καλά. Ενώ ντυνόμουνα τα κορίτσια μου απέσπασαν και την υπόσχεση για επανάλειψη λίαν συντόμως, φιλάκια εκατερωθεν Έρωταςκαι πάμε για άλλα.
Κόστος συνάντησης
150
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Liza
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Monica
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
132
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giannisAthens, mad_max, nobodyelsebutme και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού