Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161565
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κριτική μετα απο ενα χρόνο.
Οχι γιατι ξεχασα...αλλα γιατι ειπα να τις γραψω ολες μαζεμένες. (για τους κριτικολαγνους ειπαμε)

Το ραντεβού με την Μαριαλενα ηταν ενα ραντεβου χωρις καθολου χημεία. Επομένως δεν μπορεί να χαρακτηρισθεί ενα επιτυχημένο ραντεβού, χωρις αυτο να σημαίνει οτι ευθύνεται η κοπέλα.
Ισως ευθύνεται λιγο, απο την επιμονή της για ραντεβου στα βορεια στο τρισαθλιο βρωμερο hotel του Αμαρουσίου. (ειχα γραψει κριτικη αλλα καπου χαθηκε).
Κορμι? καλο. Δεν ειχε ακομα προσθεσει αυτα που ακουω οτι προσθεσε πρόσφατα, αλλα ασχημο δεν το λες.
Πρόσωπο? Αδιαφορο. Οχι ασχημο. Αλλα αν ηταν ομορφο θα το θυμόμουν. Ειλικρινα, αν την δω στο δρομο δεν θα τη γνωρίσω πλεον. δεν συγκρατησα χαρακτηριστικα.
Διαθεση? Θετικη. Αν και ειχα ηδη χαλαστει απο τον χωρο, δεν καταφερε να μου αλλαξει την δικη μου διαθεση.
Υπηρεσιες Καλες. Απλα καλες. Δεν εντυπωσιαστηκα απο τπτ. Αλλα ουτε ψεγαδια βρηκα. Μια μεση κατασταση.

Θα συμφωνησω οτι ισως ειναι υπερεκτιμημενη..αλλα βεβαια να θυμησω οτι μιλαμε για 1 χρονο πριν. Τωρα μπορει να κανει παπαδες.

Η βαθμολογια ειναι..νεου χρηστη. Η επικοινωνια στα ταρταρα γιατι για να βρεις τηλεφωνο, να επικοινωνησεις να καταφερεις να κλεισεις ραντεβου... παιδευεσαι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 novas98, LanciaRallye037, fouxter και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2017
την πήρα την προηγουμένη εβδομάδα είναι μουνάκι που άμα το πετύχαινες στο κλαμπακι έμπαινες άλλα πραγματικά είναι υπερτιμημένη από sex δεν χαλάει εύκολα χατίρια αλλά δεν είναι από αυτές που θα θυμάμαι για το σεχ της ούτε εγώ είχα χημεία μαζί της μάλλον επειδή μίλαγε πολύ
14 Ιουλίου, 2017
την πήρα την προηγουμένη εβδομάδα είναι μουνάκι που άμα το πετύχαινες στο κλαμπακι έμπαινες άλλα πραγματικά είναι υπερτιμημένη από sex δεν χαλάει εύκολα χατίρια αλλά δεν είναι από αυτές που θα θυμάμαι για το σεχ της ούτε εγώ είχα χημεία μαζί της μάλλον επειδή μίλαγε πολύ
14 Ιουλίου, 2017
Μάλλον θα έχεσε και τα δικα σου σεντόνια όπως του mimis69 γιαυτό δεν εχεις καλες εντυπωσειςΜεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3