Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η γκομενα ειναι κουκλαρα. Ηθελα να πηδηξω ποιοτικα και το εκανα. Την συναντησα στο διαδρομο του ξενοδοχειου και επαθα την πλακα μου, καβλωσα κατευθειαν. Μπαινω μεσα, μου ζητησε τα φραγκα μπροστα, οκ δεν τρεχει, μπανακι με πλησιασε και αρχισε ενα παθιασμενο γαμησι, οχι τσοντα αλλα δυνατο. Γουσταρα πολυ. Τον ειχα παιξει πριν παω για να μην τελειωσω γρηγορα και μεσα σε μια ωρα πηδηξα αλλες δυο φορες. Αξιζε τα φραγκα που εδωσα και δεν τα δινω ευκολα πλεον γιατι θελω να πηδαω καλα χωρις να μου τα σπανε. Δεν θα την ξαναβλεπα γιατι μετα πρεπει να της πω να ερθει να μεινει μονιμα στην Ελλαδα και να μεινουμε μαζι...Σπασίκλας...Αχ αυτος ο κωλος, τα βογκητα, τα βαθια γλωσσοφιλα, το στησιμο της κωλαρας στα τεσσερα, το δυνατο καρφωμα και το απιστευτο deep throat τσιμπουκι της...!!!Ναι!...καλα γαμησια..Greek summer is the best!!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, mixalis mixoy, anbeck και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2017
Φιλε συναγωνιστη χαιρομαι που περασες καλα, αλλα 200 για μια ωρα νομιζω σουπιασε λιγο τον ποπο η γκομενα! Γερο-μύστης
L
loafer
06 Ιουλίου, 2017
Τα σημαδια υπήρχαν? Καπέλο
07 Ιουλίου, 2017
Incall 200€ outcall 250€/h χωρις ταξι;;;
Σωπάτε ρε!
Καλομάθετε κι αλλο τα γραφεία και τις κοπελίτσες...και σε λιγο θα γαμάτε με τον Σόιμπλε από πανω να γελάει!
Να πηδήξετε πάτε ρε... όχι να τις πιάσετε γκόμενες! Όπως και να ναι η άλλη 250€/h είναι πρόκληση στην Ελλάδα (βέβαια βρίσκει και τα κάνει)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3