Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περνώντας μεσημεράκι Σαββάτου στο μαγαζί με την δεξιά είσοδο διαπίστωσα ότι έχουν έρθει δύο καινούριες αφίξεις η Μικαέλα που έχει γράψει συναγωνιστής παρακάτω καθώς και η Μαρίνα και οι δύο νόστιμες εμφανισιακά σύμφωνα πάντα με τα γούστα μου.Αποφάσισα να περάσω με την Μαρίνα αλλά σίγουρα θα δοκιμάσω και την άλλη κοπέλα μιας και μου άρεσε εξίσου. Και για τις δύο ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και 69.
Η Μαρίνα είναι κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,λευκό δέρμα,μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Μπήκε στο δωμάτιο φορώντας μαύρα εσώρουχα. Η αύρα της ήταν θετική.Ελληνικά δεν γνωρίζει και μου είπε με τα φτωχά Αγγλικά που γνωρίζει ότι μιλάει Ρουμανικά και Ρώσικα.Οπότε συμπέρανα ότι είναι Μολδαβή.Η κοπέλα αφαίρεσε τα εσώρουχα της,ξάπλωσε δίπλα μου και για προκαταρκτικά άρχισε να με γλύφει κατόπιν υποδείξεως μου σε λαιμό και αυτί και κατόπιν προχώρησε και στις θηλές του στήθους μου.
Ξάπλωσε στο πλάι με ανοιχτά τα μπούτια της και της χάιδευα το μουνάκι. Μου έδειξε το στόμα της και μου είπε "Νο kiss,no finito" δηλαδή ότι δεν δέχεται φιλιά και τελείωμα στο στόμα της.Αφου της είπα no problem τον πήρε στο στόμα της ακάπελα και άρχισε το τσιμπούκι το οποίο ήταν μέτριο προς καλό.Περιθώρια βελτιώσεως σαφώς υπάρχουν. Σε προτροπή μου για 69 η κοπέλα μου είπε ότι δε της αρέσει,χαμογελώντας απολογητικά παρόλο που σαν υπηρεσία είχε ανακοινωθεί στο πρόγραμμα.Δεν επέμεινα και τη άφησα να συνεχίσει το τσιμπούκι της χαίδευοντας το μουνάκι της.
Η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό και της έδειξα να με καβαλήσει. Ήρθε απο πάνω μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει και κλασσικά μετά απο λίγο την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την γαμάω ο ίδιος ενώ η κοπέλα με έγλυφε σε λαιμό και αυτί και αναστέναζε καβλωτικά.Σε αυτό το σημείο και την στάση η κοπέλα ήταν αρκετά καλή και δεν έχω κάποιο παράπονο.
Επίσης στην στάση του πισοκωλητού η κοπέλα πήρε σωστή θέση και άρχισα να την καρφώνω χουφτώνοντας την κωλάρα της.Ο αγώνας συνεχίστηκε και λίγο στην ιεραποστολική στάση σε στενή επαφή και κατόπιν της πρότεινα να τελειώσω στο σωματάκι της. Η κοπέλα αρνήθηκε και αυτό με ψιλοχάλασε ομολογώ μιας και περίμενα ότι θα ήταν δεκτική. Έτσι για το φινάλε ξάπλωσα την πήρα αγκαλιά και την έβαλα να με γλύφει σε λαιμό και αυτιά μιας και το έκανε καλά. Και έτσι ήρθα σε οργασμό. Η κοπέλα άρχισε να ντύνεται χαμογελαστή και με ρωτούσε αν ήταν καλή. Της είπα ότι ήταν αρκετά καλή (αν και σίγουρα θα προτιμούσα να ήταν πιο δεκτική σε κάποια πραγματάκια όπως 69 και cob). Φέυγοντας μου έδωσε και δύο φιλάκια στο στόμα με τα χείλη και αποχώρησε.
Εν κατακλείδι η Μαρίνα είναι νόστιμη κοπέλα, ευγενική αν και ο ίδιος είσαι gentleman, χαμογελαστή και με θετική αύρα. Παρέχει ελεύθερο στοματικό και στο σεξ είναι απολαυστική χωρίς να κλέβει. Στα αρνητικά ότι δεν έκανε 69 και δεν άφησε τελείωμα στο κορμάκι της αλλά σίγουρα προσπάθησε και δεν με άφησε παραπονεμένο στο τελείωμα της συνεύρεσης. Την συνεύρεση την τοποθετώ στις καλές και σίγουρα αν βελτιωθεί σε κάποιες παραμέτρους που επισήμανα θα είναι πολύ καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2022
Η Μαρινα πριν τα εκανε ολα ελευθερο στοματικο και τελειωτικο αλλα για καποιο λογο το σταματησε ηταν στο ιασωνος 2 β στις σκαλες με τσατσα την ΖΗΝΑ ειναι ουκρανη μιλα και γραφει ελληνικα πολυ καλα ( χαρακτηρισθηκη η μικρη σκουροχρωμη κρεατοελια αριστερα οπως τη βλεπεις απο πισω στο τελειωμα των πλευρων τα σχιστα γαλαζοπρασινα ματια της και τα στραβα δοντια της απλα για δικους της λογους παριστανει οτι δε ξερει τη γλωσσα . Ειχε εξαφανηστει για κανα 6μηνο και επανηλθε ειναι πολυ γνωστη στους πακιστανους αφου εδεινε απλοχερα σε αυτους κ το τηλεφωνο της για εξω βιζιτες στο 50 αρικο τοτε δοκιμασε κ που ξερεις μπορει νασαι τυχερος αφου σαρεσει τοσο .Γενικα ειναι μετρια προς το καλη .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1