Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με τις καλες αναφορες των συναγωνιστων για τις υπερεσιες της εν λογω νεαρας,αποφασισα να την επισκεφθω και εγω να δω τι καπνο φουμαρει.
Περιμενα στο σαλονι ακουγοντας τις κραυγες τις που ηταν πολυ καυλωτικες,που την περιποιοταν ο συναγωνιστης στο δωματιο και οταν τελιωσε βγηκε εξω η νεαρα και αντικρισα ενα οντως καλο σωματακι με καλες αναλογιες
βυζι δυαρι να γεμιζει η χουφτα και ενα κολαρσκι καρυδωτο ποιημα,αποφασισα να περασω,μην ακουγωντας το πορνοενστικτο μου να μην περασω και αυτο γιατι η νεαρα βγηκε απο το δωματιο,εντελως γυμνη και απεριποιητη.
Αυτο και μονο δειχνει ελειψη σεβασμου η ιδια στον ευατο της,φαντασου στον πελατη,αλλα μια οι γκαυλες που βαραγαν κοκκινο και μια οι καλες κριτικες ειπα να περασω-τρομαρα μου-.
Τ λοιπον που μπαινει στο δωματιο αρχιζω τις αγκαλιες και τα φιλια και ειδα πληρης παγωμαρα.ουδεν γλωσοφιλα και κατευθειαν στο τσιμπουκι,το οποιο για μενα απαραδεκτοΘυμόςΜονο το κεφαλακι ρουφαγε και παρα πολυ χερι και πολυ χειρομαλαξη.Οταν προσπαθησα να τις παρω το χερι και να πιασω το κεφαλι της,τιναζοταν και αρνιοταν την καθοδηγηση.Κεφάλι σε τοίχο!Με ξενερωσε πληρης και το οτι μετα απο 3λεπτα αθλιας για εμε πιπας.με ρωτα εισαι ετοιμος?
Αντε λεω βαλε καποτα και ελα απο πανω.Δεν λεω το γαμησι ηταν καλο και σε ολες τις στασεις αλλα στο πισσοκολητο την ειδα να κοιτα το ρολοι της και οταν την εβαλα ανασκελα και τους αστραγαλους τις στα αυτια της,σε 3λεπτα μου λεει χρονος finishΘυμόςΤι λες μωρη καμπια και δωσε εγω πιο δυνατα και βιαια μεχρι να χυσω.και οταν τελιωσα παει να βγει εξω γρηγορα χωρις γεια και ολογυμνη και την ειπα μια βρισια στα αλβανικα και ψαρωσε.
Ισα ρε γαμιολες που το παιζετε αλλα ανταλων.Ακου ιταλιδα το φροκαλο απο αλβανια.Και τα 40Ε για γυμνο τα μετανιωσα.Ολες γαμω την φαρα τους ΟΛΕΣ για αρπαχτες ερχονται θεσσαλονικη και μας περναν για βλαχοκλαρινογαμπρους.ΑΙ σιχτιρ καριολες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
405
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ollandos3, nik1410 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού