Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέποντας την Lily από τις φωτογραφίες του γραφείου εντυπωσιάστηκα κυρίως απο το αγγελικό της πρόσωπο αλλά και το σώμα της δεν μπορούσα να το παραβλέψω Γλώσσα
Ανοίγοντας λοιπόν την πόρτα βλέπω ένα κορίτσι με κατάξανθα μαλλιά, μέτριο ύψος 1.70 αλλά με μεγάλη μου απογοήτευσης βλέπω ότι αυτό το πρόσωπο που ανέμενα τόσο δεν ήταν αυτό που περίμενα. Είναι μεν αυτή η κοπέλα αλλά έχει πέσει μια επεξεργασία στις φωτογραφίες της με κυρίως στο πρόσωπο της όπως είπα κάνοντας την να είναι με λιγότερα ζυγωματικά και λιγότερο στρογγυλό πρόσωπο που στην πραγματικότητα φαίνεται λιγότερο γλυκιά. Για να μην παρεξηγουμαι η κοπέλα δεν είναι τρολ αλλά με προσωπικά γούστα δεν μου έκανε κλικ έτσι όπως ειναι. Φόραγε και ένα ωραίο κοντο φουστάνι που φαινόντουσαν τα ωραία πόδια της που αν εξαιρέσω το ξενέρωμα που έπαθα με το πρόσωπο της το υπόλοιπο σύνολο φαινόταν αρκετά υποσχόμενο. Έπειτα πήγε κατευθείαν για ντουζ το μωρό και να έρθει με ένα ωραίο σετ εσώρουχα. Ήρθε κοντά μου μιλάγαμε στα Αγγλικά, το επικοινωνιακό παιχνίδι το ξέρει πολύ καλά για αυτό προσοχή δεν βάζει γλώσσα μέσα της Μεγάλο χαμόγελο
Σε κάποιο σημείο λοιπόν της τα έκοψα τα πολλά πολλά λόγια γδυνοντας την και ξαπλωνοντας την στο κρεββάτι. Εχει ΥΠΈΡΟΧΟ σωμα μαυρισμένο με 2αρακια σφιχτα στηθη που δεν χορταινα να τα αγγίζω και να τα γλύφω. Το δε φιλι της βαθύ και αισθησιακό ενώ το στοματικό της είναι επιπέδου πολύ καλού με σάλιο, κοίταγμα στα μάτια κάνοντας με να απογειωθω. Στα τέσσερα η τύπισσα δίνει ρέστα να γουστάρει δυνατό σφυροκόπημα χωρις αντίρρηση, όπως χωρίς αντίρρηση δέχθηκε και δάχτυλο στον ποπο της Σπασίκλας
Συμπερασματικά πέρασα πολύ καλά δεν το περίμενα, και κυρίως η κοπέλα είχε όρεξη για sex και αυτό είναι που έκανε την διαφορά από μια μέτρια συνάντηση. Το δε σώμα τής Μπόμπα αλλά για να είμαι ειλικρινείς αν η φωτογραφία του προσώπου της δεν είχε υποστεί τόση επεξεργασία πολύ δύσκολα θα την συναντούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, maniouel, LanciaRallye037 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2017
ειναι ασχημη ? ή απλά διαφορετική απο τις φωτογραφίες ??
03 Ιουλίου, 2017
όπως τα λες είναι συνάδελφε.

05 Ιουλίου, 2017
Να'σαι καλά φίλος, μας έφτιαξες!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3