Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν αμφιβαλω για την προηγουμενη κριτικη. Μπορει να ηταν ετσι.

Σε μένα το ακριβως το αντίθετο. Δεν ηθελα να φυγω. Πραγματικα ενας αγγελος, με σωμα απιστευτο και διαθεση να σε κανει να τρελαθεις απο επιθυμια. Πραγματι ισως ειναι το μέτρο συγκρισης για το τι αγοραζουν τα 200 ευρω. Τα του αγωνα δεν θα τα εξιστορισω μια και δεν ειμαι καλος σε αυτα. Απλα να πω οτι στα 52 μου σε 1 ωρα τελειωσα 3 φορες μετα απο ενα ταξιδι αλε ρετουρ στα καμενα βουρλα, γυμναστηριο 2 ωρες και 40 βαθμους..... Θα μου μεινει αξεχαστη. υποσημειωση το ρολοι παρα 10 χτυπησε αλλα συνεχισε να με πιπονει αδιαφοροντας το. το μονο μετριο, ειναι η βασικη χρηση της Αγγλικης γλώσσας. Φαουλ για τετοιο κοριτσι.

Να ειναι καλα.

highly recommended

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.851
Πόντοι:
26.117
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Blade_runner, Antonis_Greece4 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2017
Πίπα με προφυλακτικό ;
02 Ιουλίου, 2017
Μεγάλο χαμόγελο μπράβο συναγωνιστή
03 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι λαθος μου εκ παραδρομης. Πιπα χωρις προφυλακτικο, χωρις χερια και πολύ καλη.....
04 Ιουλίου, 2017
Τον Φλεβάρη εισουν 50 και τωρα έγινες 52 Χμμμ; Αλτσχάιμερ εχεις η ειςαι παραμυθάς και σαλτσωνεις Μεγάλο χαμόγελο
04 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παραμυθας.... μην πιστευεις λεξη
04 Ιουλίου, 2017
52 χρονων...με 2 ωρες γυμναστηριο και εχυσες 3 φορες σε μια ωρα;;;;;;;;;ποσα βιαγκρα πηρες ρε μεγαλε;;;;;;;;εγω που ειμαι 10 χρονια μικροτερος σου με το ζορι θα τελειωνα μια φορα.Πηγαινω απο 16 χρονων στα γυμναστηρια δεν πινω δεν καπνιζω.Ωραιο παραμυθι αλλα δεν εχει δρακο.
05 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ είμαι 47 και από τα 16 πιάνω 3 την ώρα.Και χωρίς δράκο.Για πήγαινε να σε τσεκάρει κανένας γιατρός,εδώ όλοι στις κριτικές έχουν δύο φορές το μισάωρο.Ειδικά αν είναι και παίδαρος η κοπέλα,το εργαλείο είναι πάντα έτοιμο!!!
05 Ιουλίου, 2017
oταν η πρωτη κριτικη που εχει η κοπελα πιανει βαση με το ζορι και καπακι ερχεται δευτερη κριτικη που την αποθεωνει εμενα προσωπικα κατι μα βαζει σε σκεψη.Αν εσυ πιστευεις αυτα που γραφει δικαιωμα σου οπως και δικαιωμα μου ειναι να ειμαι το λιγοτερο επιφυλακτικος σε αυτα που διαβαζω.Στις 12-10 2015εγραψε κριτικη για την σιμονα..εκει αναφερει οτι ειναι αντα.Το 2017 ειναι 52.Μηπως δεν βγαινουν οι αριθμοι;ΡΩΤΑΩ.Εσυ που δηλωνεις 47 και μου λες να με δει γιατρος πανε στην πρωτη δημοτικου ξανα να μαθεις τα βασικα μαθηματικα οπως προσθεση.
05 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

3 φορες την ωρα εχεις θεμα πρόωρης εκσπερμάτωσης Χμμμ; Το θεμα ειναι να περνάει καλα και η γυναίκα. Αν αλλάζεις προφυλακτικά καθε τέταρτο τι θα κανει εκεινηΧμμμ; Θα πλάθει κουλουράκια Ματάκι
07 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συναδελφοι, το θεμα δεν ειμαι εγω. Εγω πηγα πήρωσα, γαμησα και περασα παρα πολυ καλα. Θεωρησα σωστο να γραψω κατι. Εγραψα απλα την γνωμη μου. Εσεις αν δεν πιστευεται εμενα πληρωστε και μαθετε. Καλη συνεχεια.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2