Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απογευματινή εξόρμηση όπου αφού παρκάρισα δυο τετράγωνα παραπέρα μπήκα από την δεξιά πόρτα στο ισόγειο σπίτι.
Η τσατσά μου παρουσίασε δύο κοπέλες σε απλό: μία μελαχρινή και μια ξανθιά με γυαλιά και τατουάζ μπροστά και κάτω από το λαιμό - αν θυμάμαι καλά τα ονόματά τους ήταν Γιάννα και Αναστασία αντίστοιχα.

Διάλεξα την ξανθιά και πέρασα στο δωμάτιο πληρώνοντας 15€.

Η κοπέλα είναι όμορφη: Ξανθιά με καρέ μαλλιά, όμορφο πρόσωπο και σώμα, υπέροχο κώλο -που δυστυχώς δεν δίνει- με ύψος γύρο στο 1,70 αλλά με σχεδόν ανύπαρκτο στήθος.

Μετά την αδιάφορη πίπα στήθηκε στα τέσσερα και μόλις πήγα να της τον βάλω άρχισαν τα παρατράγουδα: "Πρόσεχε", και "σιγά γιατί είμαι κλειστή" κλπ. και με κράταγε ώστε έβαζα μόνο το κεφάλι!
"Κάνε υπομονή σκέφτηκα, μπορεί να... ανοίξει!"
Όταν είδε ότι βάζοντας μόνο το κεφάλι δεν θα έχυνα ούτε σε 50 χρόνια, γύρισε ανάσκελα και ξανα-μανά τα ίδια: Μόνο το κεφάλι!
Κλαίγοντας ήδη για το 15ευρο γαμούσα τον αέρα να δω που θα το πάει!
Ξανά αλλαγή στάσης από μέρους της, με καβάλησε και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει στον πούτσο μου αλλά δεν καθότανε εντελώς ώστε να μπαίνει όλος μέσα αλλά αντικαθιστούσε το βάθος με την ταχύτητα, χοροπηδώντας γρήγορα αλλά παίρνοντας μόνο τον μισό μέσα της.
Μετά από λίγο βαρέθηκα και της είπα ότι αν δεν κάτσει να γαμήσω δεν θα τελειώσω ποτέ!
Ξανά στήσιμο στα τέσσερα και όταν προσπαθούσα να τον βάλω παραπάνω από την μέση φώναζε και με έσπρωχνε και μου έσπαγε γενικώς τα αρχίδια.

Τελικά δεν άντεξα και την ξαπόστειλα να πάει στο διάολο!
ΜΑΥΡΟ στην ΜΑΛΑΚΩ και ΜΑΚΡΥΑ και ΑΛΑΡΓΑ.

Την προτείνω μόνο σε μαζόχες που ευχαριστιούνται να πληρώνουν μαλακισμένες για να τους πρήζουν τους όρχεις!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
seducer
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
735
Πόντοι:
6.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, orbital80, diaithil1975 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2017
Αυτή θέλει τον mimis69 να της τον καρφώσει μέχρι να πιασει πάτο για να στρώσει μου φαίνεται....
24 Ιουνίου, 2017
Μηπως δεν χωρουσες μεσα της?
28 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άμα με άφηνε να το βάλω μέχρι να πιάσει πάτο και είχα ακόμη περίσσευμα να το δεχθώ!

Απλά κλέβει η μαλάκω!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3