Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημέρι στις 12.40 . Μικρή στοχευμένη βόλτα σε πέντε σπιτάκια όπου η Γιασμίν ήταν ένας από τους στόχους . Μελαχρινό πιπινάκι από την Ρουμανία 19 ετών με γλυκό προσωπάκι , κοντούλα με κανονικό σώμα 1-1.5άρι βυζί και ωραίο ζουμεροπεταχτό κωλαράκι , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .
Μπήκα στον οίκο η υπηρεσία μου επιβεβαίωσε ότι όντως δουλεύει η Γιασμίν και περίμενα να βγει από το δωμάτιο για να την κοζάρω . Με πλησίασε μου τρίφτηκε λίγο αλλά έτσι κι αλλιώς είχα αποφασίσει να περάσω μαζί της . Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο .
Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο πολύ χαρούμενη και σχεδόν χορεύοντας… ελληνικά μιλάει πάρα πολύ λίγα αλλά μπορείς να συνεννοηθείς στα κάτι σαν αγγλικά που μιλάει… Έβγαλε το στρινγκακι της και ξάπλωσε δίπλα μου , γενικά είχε όρεξη για αγκαλίτσες και χάδια , φιλούσα και χούφτωνα το νεαρό κορμί της ενώ ανταλλάξαμε και μερικά φιλιά στο στόμα αλλά χωρίς γλώσσα .
Με καβάλησε και με φίλησε στον λαιμό και στο στήθος , κατέβηκε προς τα κάτω και αφού έγλυψε λίγο τον πούτσο μου κατά μήκος με ρώτησε για προφυλακτικό . Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα μου , στην πίπα το προσπαθεί πολύ και γενικά ήταν καλή , της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 , για κάνα 3λέπτο γεύτηκα το μουνάκι της ενώ έκανα και ένα πέρασμα από την σφιχτή κωλοτρυπίδα της .
Πέρασμα προφυλακτικού και της είπα να με καβαλήσει , όλα τα έκανα εγώ μίας και γενικά δεν έχει συμμετοχή αλλά είναι δεκτική στο να ακολουθεί οδηγίες , αφγού την ανεβοκατέβασα για μερικά λεπτά πάνω στον πούτσο μου την έστησα στα τέσσερα , αφού για λίγο γεύτηκα πάλι το μουνάκι της μπήκα μέσα της και την πήρα πισωκολλητά , την γαμούσα και με το δάχτυλο μου έπαιζα την κωλοτρυπιδα της , θυμήθηκα αναφορά συναγωνιστή ότι με +20 δίνει το κωλί της , την ρώτησα αν κάνει πρωκτικό και απάντησε όχι , της πρόσφερα έξτρα λεφτά αλλά πάλι είπε όχι… συνέχισα να την γαμάω πισωκολλητά και όταν ένιωσα ότι φτάνει η ώρα να τελειώσω βγήκα από μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό και τελείωσα στην κωλοτρυπίδα και το μουνάκι της…
Σηκώθηκα πήρα χαρτί και την σκούπισα , φόρεσε το στρινγκάκι της με χαιρέτησε με δυο φιλία και έφυγε από το δωμάτιο χωρίς να πλυθεί . Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 13 λεπτά , ένα γλυκό κοριτσάκι όπου αν περιμένεις συμμετοχή από πλευρά της μην περάσεις , όμως είναι δεκτική και υπάκουη και η πίπα της είναι αρκετά καλή . Τώρα για κάποια σχόλια που διάβασα για ακάποτα κλπ δεν υπήρξε καμία απολύτως ένδειξη ότι μπορεί να το κάνει… σε αντίθεση με άλλες κοπέλες που πιο παλιά έχω γράψει αλλά και για ακόμα και άλλες που δεν έχω γράψει αλλά πολλοί από εσάς γνωρίζεται και μάλιστα μερικές υπεράνω υποψίας… για πιπινολάτρες που θέλουν να την προσθέσουν στο παλμαρέ τους είναι οκ .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, dmtrsxxx και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2017
Δεν υπαρχει το " υπεράνω υποψίας…" οταν μιλαμε για γυναικες!!!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Αυτο λεει η εμπειρια μου.Γερο-μύστης
D
diaithil1975
23 Ιουνίου, 2017
ότι αφήνει να τελειώσουν πάνω στο μουνί της δεν είναι και ότι καλύτερο Γερο-μύστης


2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2