Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας δει την καινουρια παρουσια ειπα να περασω να δω πως ειναι, μια και απο φωτογραφιες δεν καταλαβα πολλα.
Αδειο το στουντιο, οποτε ηρθε το μωρο και συστηθηκε, με χειραψια. Προκειται για μελαχρινη κοπελα, λιγο πανω απο 1,7, μιλφ γυμνασμενη με πλαστικα ωραια βυζια. 37 Νο παπουτσι, φλεβες μεχρι και στα χερια! Λιγη χαλαροτητα στην κοιλια. Μιλαει ελληνικα μια χαρα. Αμεσως μετα τη χειραψια εμεινα λιγο και κοιταγα τα ποδια της οπως εφευγε, φοραγε και γοβες μαυρες. Η τσα2 δεν ανεφερε αυταρχικο, οποτε μαζεψα δυναμεις και ψελλισα: Αυταρχικο κανει; Μου λεει παω να ρωτησω. Πριν μπει στο δωματιακι ακουγεται η καυλα να λεει: Ναι, κανω!
Σηκωθηκα και προχωρησα προς τα δωματια. Ηρθε κι η τσα2 για το οικονομικο και να με βαλει σε ενα δωματιο.
Εκανα μπανακι και ηρθε μεσα το μωρο πριν τελειωσω. Αγκαλιες και φιλια, χαδια απο μερους της αμεσως! Αρχισα να γλυφω τις βυζαρες, αγερωχες ορθιες με ρωγαρες. Επεσα στα ποδια κι αυτη αρχισε να μου χαιδευει πουτσο, αρχιδια, κωλο. Ανεβηκα στο κρεβατι και της ειπα να μου γλυψει τα αρχιδια και τον κωλο. Υπακουσε, στον κωλο δεν εβαλε και ολη της την τεχνη, αλλα το προσπαθησε. Αξιοσημειωτο ειναι οτι την ωρα που εγλυφε εφτιαχνε μια φρατζα απο τα μαλλια της αν επεφτε, Κυρια με ολη τη σημασια, ειχε το μαλλι στην πενα... Καυλα! Τη βοηθησα να βαλει το στραπ (δυστυχως το στουντιο εχει ολοκληρη ολοσωμη φορεσια αντι για απλη ζωνη) και διαλεξαμε δονητη, εχουν εναν πολυ ωραιο. Αλειψε κρεμουλα στην τρυπα μου και μπηκε. Στα ισια, με καλη συμμετοχη, με πηδαγε και με φιλαγε, χαιδευε κι ελεγε διαφορα καυλιαρικα αλλα ταυχρονα προσεχε και να μην με πονεσει. Ηταν πολυ καλη και παρεδωσα τα φλοκια στην πρωτη σταση...
Υστερα συζητησαμε, με καθαρισε, αραξαμε μεχρι να κανω κι εγω μπανιο κι εφυγε.
Ειπε οτι ηταν η 3η της μερα στο στουντιο, πιστευω οτι εχει προυπηρεσια σε αλλο παρομοιο χωρο, φανηκε εμπειρη. Κοσμος δεν υπηρχε στο στουντιο παραδοξως. Ισως αν βαλει πιο πολλες φωτογραφιες να βοηθησει.
Σε γενικες γραμμες, πολυ καλη, ελπιζω να παραμεινει γιατι απο αυτα που ειπαμε καταλαβα οτι μαλλον οτι παιζει σε αλλους κυκλους..
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Μία
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού