Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν, γράφω σήμερα διότι μέχρι τώρα πήγα να παιθάνω από ταχυκαρδία όλο το ΣΚ.
Βλέποντας όλες αυτές τις ψιλοενδιαφέρουσες κριτικές για το πιπινάκι την Σόνια λέω να το βάλω για 84α να κόψω κίνηση και άμα είναι να δοκιμάσουμε το μωράκι. Πάω κατά τις 9-10 το βράδυ της Παρασκευής και αντί για Σόνια πέτυχα μια χαμογελαστή κοπελίτσα την Άννα. Μικρή και αυτή γύρω στα 20 είπε ο τσάτσος, δεν την είχα ξαναπετύχει, λέω τώρα έχω που έχω κάβλες πάμε με αυτή... Ευχάριστη κοπέλα και προσπαθούσε όλη την ώρα να επικοινωνήσει αλλά ξέρει μόνο ουκρανικά. Αγγλικά και Ελληνικά καθόλου. Νοηματική επίσης τίποτα.
Την περιμένω με εσώρουχο και όπως ήρθε με σχετικά γρήγορες κινήσεις είχε βγάλει εσώρουχο και όρμησε πάνω μου.
Μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα πέφτουν κάτι υγρά στο εσώρουχό μου, δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία, λέω λιπαντικό θα είναι είχε και πράσινο με κόκκινο φωτισμό το δωμάτιο και δεν πονηρεύτικα καθόλου...
Δοκιμάζουμε στάσεις από εδώ και από εκεί δεν την βόλευε σχεδόν τίποτα εκτός από ιεραποστολικό που μπορούσε να με κρατάει πιο έξω και δεν με άφηνε να μπω πιο μέσα από το κεφάλι και κάτι. Όλο έλεγε πως πονάει κλπ κλπ και όντως είχε μια σχετικά καλή αίσθηση, αλλά κομοδίνο. Σε κάποια φάση άρχισα να πιέζω και σπάει η καπότα. Φρικάρω την βγάζω και σκουπίδια. Την στέλνω για άλλη. (Ο κυρ τσάτσος στην αρχή έκανε παράπονα για αναδουλειά και παζάρεψα σχετικά εύκολα έξτρα χρόνο στο εικοσάρικο.) Ξαναέρχεται το μωρό με διάπλατο χαμόγελο πάλι, περνάει λάστιχο και ξεκινάμε ξανά. Μετά απο λίγο με το ένα και το άλλο με περνάει και από 69 που ευτυχώς δεν έκατσα ιδιαίτερα, αλλά ο μαλάκας έγλυψα μία φορά αλλά σταμάτησα γιατί κάτι ύγρανε το δάκτυλο που πήγα να βάλω. Ξανά ιεραποστολικό και μετά από λίγο και όπως κουνιόταν από εδώ και από εκεί κάτι νιώθω και τον βγάζω και είχε σπάσει και το δεύτερο λάστιχο και έιχα πάνω αίματα και μια τρύπα πάνω στο κεφάλι. Μόνο εγκεφαλικό δεν έπαθα!

Φρικάρω της λέω ευγενικά δεν πειράζει κλπ. δεν μου φταίει κάτι το κορίτσι, αυτά είναι πράγματα που φροντίζει υποτίθεται η υπηρεσία. Βγαίνει, τον βάζω στον νιπτήρα τον πλένω 2-3,4 φορές δεν θυμάμαι... Βάζω εσώρουχο κοιτάω μπροστά, αίματα. Έ να σου γαμήσω σκέφτομαι!! και τρώω και άλλες φρίκες..... Ντύνομαι τα λέω μπροστά, δεν υπάρχει θέμα λέει ο τσάτσος είναι καθαρή η κοπέλα κάνει εξετάσεις!!! Δεν μου έδειξε κάτι αλλά μέσα στην τρέλα μου την κάνω σαν τον Φλας!

Μέχρι σήμερα ύπνος μηδέν. Σάββατο στις εφημερίες και επείγουσες εξετάσεις. Δευτέρα πρωί αποτελέσματα αρνητικά. Η γιατρός όμως λέει ότι είναι για πριν όχι για μετά. Το αν κόλλησα ή όχι κάτι θα το ξέρω με νέες εξετάσεις σε ένα μήνα με τρεις!!!! και δεν μου δίνει θεραπεία γιατί λέει είναι ακριβή 700-800 ευρώπουλα και να μην πληρώνει και το κράτος τζάμπα, αλλά αν νοσίσω θα έχω επίδομα 700ε!!!!

ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΓΑΜΩ ΤΗ ΧΩΡΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ????????

Ξέρει κανείς ρε παιδιά αν είναι καθαρή η κοπέλα???
Πρέπει να πάω να ζητήσω εξετάσεις στο ντέλο???

ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ????

Από το άγχος θα πάω τελικά....... Θα σκάσω καμια καρδιά....

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Υ.Γ. Σόρρυ για την με΄γαλη ιστορία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Aggelos09, Επιρρεπής, ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

34 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2017
Περίοδος της ήρθε βρε
Άρχισες τις εξετάσεις και το επίδομα των 700 ευρώ
Μερικές βάζουν σφουγγαράκι όταν έχουν περίοδο γι αυτό και δεν μπορούσε να κάνει διάφορες στάσεις και δεν τον ήθελε όλον μέσα της
Μην ανησυχείς
Ο φόβος είναι αν είναι άρρωστη,αν έχει κάνει εξετάσεις όμως που μάλλον πρέπει να έχει κάνει δεν εχεις πρόβλημα,αλλιώς μέσω αίματος την πάτησες
Αν έγινε τίποτα θα το μάθεις από τον Στέφανο Χίο,θα το βγάλει ντελάλη στο δελτίο του
13 Ιουνίου, 2017
ρε τυπε γραψε στο αντιστοιχο θρεντ(για ΣΜΝ)να μπορουμε να σχολιασουμε,εδω με την προεγκριση δεν γινεται διαλογος.
13 Ιουνίου, 2017
το εχω παθει και εγω, αντικειμενικα να μιλησουμε μαλακια που δεν πηρες την γρηγορη αγωγη ή αλλιως PEP. Κανονικα δεν μπορει κανεις να στην αρνηθει, η ασφαλεια σου και καλα την καλυπτει.. τωρα να ξερεις οτι δεν κολας τοσο ευκολα γιατι πρεπει αν θεωρησουμε σαν μολυσμενο ατομο την κοπελα, ενα δικο της με μεγαλη συγκεντρωση του παθογονου να μπει στο σωμα σου απο μια τρυπα που θα βρει.. μπακαλιστικα να στο πω δν παιζει να μπηκε αιμα μεσα απο την ουρηθρα σου ή μαλλον οι πιθανοτητες ειναι υπερ σου... δεν ειμαι γιατρος αδερφε μ αλλα επειδη και εγω εχω περασει το φοβο ψαχτηκα και μαλιστα πολυ
GF
gym freak
13 Ιουνίου, 2017
Φίλε μην αγχώνεσαι.
Να μην το βάζεις στο μυαλό σου,αλλιως ο μήνας που είναι το παράθυρο ανίχνευσης δεν θα περασει εύκολα.
Πείσει τον εαυτό σου ότι δε θα γίνει τίποτα και όταν έρθει η ώρα να κανεις εξετάσεις πήγαινε και κάνε τις.
Πληροφοριακά θα σου πω ότι τα τζάκια το κολλάνε επίτηδες για να πάρουν το επίδομα!!! Ναι!
13 Ιουνίου, 2017
Επειδή είσαι τρόμπας εσύ σου φταίει η χώρα; Τί άλλο θα διαβάσουμε ρε εδώ μέσα....Μαλακία Έλεος!
13 Ιουνίου, 2017
λοιπον κρατιεμαι να μη τρολαρω εχω βρει τις 1,000 μαλακιες να πω , aids δεν ειναι , ξεχνα τα επιδοματα
S
Saltsadoros
13 Ιουνίου, 2017
Nα πας στον γιατρό ξανά και αν δεν κάνει αυτό που πρέπει να το απαιτησεις
13 Ιουνίου, 2017
Καλα αυτη δουλευε με περιοδο? Πωωωωωω Λύπη Μαλακία
13 Ιουνίου, 2017
Ηρέμησε φίλε μου, αν κόλλαγαν τοσο εύκολα οι σοβαρές αρρωστειες (λοιμώξεις) , το 90 ο/ο του πληθυσμού θα ηταν στα νοσοκομεία . Επεσες προφανώς και σε κάποια μαλακισμένη γιατρο που μάλλον σου αυξησε το αγχος με τις παπαριές που θα σε φλομωσε. Θα έλεγα να ησυχάσεις λιγες μερες και να πας μετα σε ενα ιδιωτη μικροβιολογο να κανει τις σχετικες εξετασεις . Μην πας σε αυτη την ψυχολογικη κατασταση για εξετασεις.
13 Ιουνίου, 2017
Ρε φιλε πλακα κανεις? Λες οτι εβγαλε η κοπελα αιματα.το να της ηρθε περιοδο δεν το σκεφτηκες? Κ αν νοσουσε την συγκεκριμενη στιγμη δεν θα δουλευε.
34 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4