Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από αποχή σχεδόν ενός μήνα και χωρίς πολλά πολλά,πήγα στη γνωστή σε πολλούς ως Θεία Μόνικα κατά της 12.Περνάω με το απλό και η ευγενέστατη τσατσά μου φέρνει άμεσα τα ρέστα,πετσέτα για ντουζάκι και ένα ποτήρι νερό που της ζήτησα,γιατί τώρα καλοκαιριάτικα και πρωί,ειδικά η συγκεκριμένη περιοχή είναι έρημος με την αλάνα απέναντι.

Αφού μπανιαριστώ,εισέρχεται μετά από λίγο η Μόνικα.Τα βγάζει και όπως είμαι ξαπλωμένος μου ανοίγει τέρμα τα πόδια και για προκαταρκτικά,μου περιποιείται για κανά 10λέπτο κωλοτρυπίδα,καραμέλωμα στα @@@ και πολύ σάλιο.Έπειτα μου πασάρει τις φυσικές βυζάρες της να τις περιποιηθώ αναλόγως.Παίχτηκαν και λίγο γλωσσόφιλα βέβαια.Βάζει το σκουφάκι και ξεκινάει μια φιλότιμη πίπα.Αν και δεν είναι το ατού της,προσπάθησε.Πρώτη στάση αυτή από πάνω,καβαλώντας το καλάμι με κάθισμα.Αν και δεν το χει ούτε εδώ,τουλάχιστον προσπάθησε.Όχι σαν κάτι άλλες που λένε δεν μπορώ ή βαριούνται.Δεύτερη στάση και τελευταία,ιεραποστολικά όπου την έσκισα όσο δεν πάει άλλο και ήρθε το αναμενόμενο τέλος.Είχαμε λίγο σόσιαλ μετά,μου είπε ότι τρεις μέρες θα είναι στο ένα,τρεις μέρες στο δίπλα και Δευτέρες ρεπό για όποιον ενδιαφέρεται.

Εμφανισιακά η Μόνικα δεν λέει(ή τουλάχιστον όπως το βλέπει ο καθένας),αλλά από υπηρεσίες την απολαμβάνεις και σε καμιά περίπτωση δεν είναι πεταμένα λεφτά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 numpas, al pacino, kassler και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2017
Και ποιό το κόστος φιλαράκι?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1