Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη χτες αργά, με τη σχετική εξωτερική υγρασία (και τη ζέστη) αυξημένη, προκειμένου να γνωρίσω τη Νικόλ. Δεν είχε κόσμο και κάθισα στο σαλόνι. Βγαίνει η Νικόλ και η πρώτη εντύπωση (σε λίγο φως) είναι πολύ θετική σχετικά με την εμφάνιση. Ωραίο σφιχτό κορμί, γυμνασμένο με εξαιρετικό πίσω σύστημα. Πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο. Πριν από μένα, υπήρχε κι άλλος συνάδελφος στο δίπλα δωμάτιο.
Θα είχα χρόνο λοιπόν να πάρω τις ανάσες μου και να κάνω ένα μικρό φρεσκάρισμα. Τελικά δεν άργησε πολύ ο συνάδελφος και στο 15 λεπτο είχε τελειώσει. Μετά από λίγο ανοίγει η πόρτα και έρχεται η Νικόλ. Από τη πρώτη ματιά κατάλαβα πως ήταν κουρασμένη. Την άφησα να κάνει παιχνίδι, να δω που και πως θα φτάσει. Ωραίο γυμνασμένο κορμί, άτριχο με καλοφτιαγμένο στήθος. Φιλιά χάδια παντού (κι από τους 2) ανόρθωση ηθικού και έναρξη στοματικού. Πολύ καλή αίσθηση με DT πολύ βαθύ μέχρι πνιγμού!!! Για μια στιγμή σταματάει και μου λέει, φτιάξε με!! Δεν ήθελα πολύ, την αρχίζω από πάνω με τη γλώσσα μέχρι κάτω. Εδώ παρατήρησα πως υπάρχουν κάποιες τρίχες στο πρόσωπο (πολύ ενοχλητικό σε γλωσσόφιλα) και ήταν και κάπως αντιαισθητικό το θέαμα και η αίσθηση στο τριχωτό κάτω σημείο. Ίσως το κατάλαβε και μου είπε να πως με θέλει μέσα της. Μπήκα με δυσκολία, αλλά μετά από λίγη ώρα, διαμαρτυρόταν πως πονούσε. Μου βγάζει το προφυλακτικό και τον παίζει μέχρι να τελειώσω στη κοιλιά της.
Μιλήσαμε λίγο και μου ζήτησε συγνώμη, αλλά είχε πάρει 4/5 «μεγάλους» πριν λίγο και γι αυτό πόναγε. Μου χρωστάει κάτι καλύτερο για τη 2η φορά….
Χαιρετηθήκαμε και έφυγε.
Σε γενικές γραμμές, δεν ήταν άσχημα, αλλά δεν ήταν και κάτι που θα θυμάμαι. Στο σπίτι αυτό έχω περάσει super σε όλες (σχεδόν) τις επισκέψεις. Θα της δώσω μια ευκαιρία όμως ακόμα, γιατί πάνω απ όλα ήταν ειλικρινής και ευγενική.
Αυτά και υγεία να έχουμε και προχωράμε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, topscorer, anestis_38 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού