Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βγαινω απο φυλης 67 νταλα μσημερι με μια Λαουριλα στο στομα , τιναζω κατι παγακια που εχουν μεινει κολημενα απανω μου και μπαινω στο αυτοκηνιτο και κατηφοριζω για μεταξι , παω να βρω τη Σιλια ενα στιλιαρακι 22-25 χρονωντε απο ελλαδα με σπουκι βαψιμο ( τρελο ημο στα νιατα του ) απο τις λιγες γυναικες γενηκως που ειναι ποιο ομορφη στο μισο μετρο απο τα 2-3 δε με αφηνει και πολλα πολλα αλλα ρε φιλε ακομα και οταν δε θελει κατι ο τροπος που το κανει εχει πλακα , νταξει δε μπορω να πω οτι σε καυλωνει κιολας αλλα γενικα δεν ειναι σπαζαρχιδο , σα τη ναταλιτσα μονο που η Ναταλι εχει αποθεωτικη φωνη, παρκαρισμα επι κολωνου και παιρνω ενα ενα τα μαγαζια μιας και τα τρια αυτα ειναι κατω απο την ιδια διευθυνση στο πρωτο ( 11β ) μια ξανθια που δουλευε ποιο κατω στο "ελληναδικο" πολυ ωραιο κοματι , εχει γαμπες/μπουτια/κωλο για τρελα γουστα αλλα και αρκετη γκρινια , δεν ειναι και Λαουρα να κοιταει πως να σου σπασει τα αρχιδια αλλα μια καποια διαφορα σαλονιου δωματιου υπαρχει , για μια δοκιμη αξιζει το 15αρι και σε οποιον δε του γκρινιαζει θα περναει καλα με τη παρτη της στο εν λογο ρδελο εχω παρει διαφορεσ με 10 και 15 , μακραν ο καλητερος χωρος πλην ελαχιστον εξαιρεσεων σε ρδελο , βαζει κατω ανετα τα μισα στουντιο μονο που δεν εχει διαθεσημο τη ντουζιερα , το πανω κατηλημενο , συνεχεια στη στοα πρωτα δεξια και τι να δω ενα καστανο που μου θυμιζει εντονα μια φυλη η οποια φυλη ομως ειναι τελειως ντεκαβλε αυτη ομως και ποιο ομορφη ειναι και σαφως ποιο θυληκια , τη κοιταω με κοιταει και αναγνωριζομαστε , ειναι η Αννουλα ! το κουκλι μου το κοριτσι μου ! που το χα χασει με αλαγμενο μαλλυ γιαυτο και βρηκα τι μου θυμιζει , αγκαλιες φιλια , δεχομαι τη προταση γαμου της και μπηκα στο δωματιο να ετοιμασω προσκλητηρια !

Για την αννουλα οτι και να πω δεν ειναι αντηκειμενικο αφου τη παω σαν ανθρωπο , ειναι καλοσυνατη ευγενικη με ναζι , καποια κιλα παραπανω αλλα της πανε αφου ο κωλος της ειναι και στρουμπουλος και μικρος μαζι , πως το πετυχαινει δε ξερω , αν τη χειρηστεις χαλαρα στην αρχη με καλο μουντ , βασικα αν τη κανεις να χαμογελασει κοιτα να το κρατισεις , χαλαρωνει και αυτη και βγαζει γουστα , πολυ ανεκτηκικη αν αναγνωρισει ευγενεια ψυχης μαλλον ? δεν εχω βγαλει καμια κακια και παντα με αφηνει να της κανω οτι θελω , πως λεμε λαουρα ? το αντιθετο , παντα μου εβγαζε οτι αν της το παιξω εστω και λιγο εστω και κατι θα χαλασω το μουντ , ναι βασικα αν εισαι αληθηνος στα θελω σου απεναντι της μαλλον θα περασεις καλα , κοιτα μη της το παιζεις και μη προσπαθεις να πουλησεις οτιδηποτε , θα τη βρειτε απο παρασκευη 9/5 και μετα απογευμα

μακαρι αυτη τη κρητικη να τη διαβασουνε ατομα που δε πατανε μεταξουργιο και να δωσουν μια δυο ευκαιριες , γενικως επι κολωνου εχει πολυ καλους χωρους και σε πολλα πολυ καλα κοματια , καποια ειναι γνωστα ξεπεταδικα αλλα τα μωρα ειναι " ον παρ " με τη φυλης μονο επιπλα νταξει οκ εχει και χοντρες και μιλφ και γκιλφ κ.α., απο κει και μετα ειναι και το τι ψαρια πιανει κανεις και τι θελει να πιασει ειτε δινει 10 ειτε 20 ειτε 100 νομιζω Χμμμ; η μαλλον μη πατε αφηστε εμας τουε χλιμιτζουρες μονουσ μη γινομαστε και τσουρμο , λαουρα μαγκες αυτη εχει βυζια στο μεταξουργιο δεν εχουνε βυζια Μαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού