Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230253
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προσωπο γλυκο, ρωγες κουμπια απο ραδιοκασετοφωνο (πιανεις sport fm και τζερονιμο γκρουβι), μπουταρες, ωραιο δερμα χωρις ιχνος κυτταριτιδας και τριχες και η ΚΩΛΑΡΑ. Ειδικα οταν φοραει τα τακουνια και σου γυρισει τον κωλο αρχιζει και θολωνει το αντρικο μυαλο. Της ειπα να γυρισει να δω τον κωλο της και ημουνα ετοιμος να κανω φονικο. Της εγλυφα και της τραβαγα μεχρι το πατωμα τα κωλομερια μεχρι που η κοπελα ακουστηκε σε ολο το Λακομπα. Ειχα παλαβωσει με τον κωλο της.

Γλωσσιδια, ψιθυροι αγαπης και χυσιμο πανω στην κοιλια της, την τσαντα της και το κινητο της. Μετα χυσιμο στο στομα της φορωντας τακουνια και να βλεπω απο τον καθρεπτη την κωλαρα της. Οταν μου επαιρνε πιπα και τουρλωνε τον κωλο της ειχα αρχισει να θολωνω. Ο κωλος της και η στενη μεση της εφτιαχναν κατι καμπυλες που μεχρι και ο Αρχιμανδριτης Ιεροσολυμων θα καυλωνε.

Πεσιμο στο πατωμα, μου εφερε το μουνι της στο προσωπο, με εφτυνε, της εγλυφα τα κωλομερια και να τον παιζω. Η Λιζα προσαρμοζεται σε ολα. Ειναι χαμογελαστη και δε δυνασχετησε καθολου αν και της εκανα τον κωλο κοκκινο σαν της μαϊμους απο τα δαγκωματα μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, fouxter, Kabalaris123 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2017
Τι σόι αγάπη είναι αυτή, Υπουργέ μου; Πλατωνική; Έφτασες στην πηγή με το αθάνατο νερό,
και τελικά νερό δεν ήπιες; Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
31 Μαΐου, 2017
Υπουργε μου. Δυο ωρες δαγκωνες το κολαρακι της και δεν το πηρες για 20 Ευρω ? Δεν θα γινεις ποτε πρωθυπουργος !!!
31 Μαΐου, 2017
Ρε παιδια μια χαρη, Ψαχνω ενα τροπο να επικοινωνησω κ γω με την κοπελα και δε μπορω να τη βρω. Στο e-mail που εχει αναρτησει δεν απανταει ποτε απ' οτι εχω καταλαβει. Μπορει καποιος να μου στειλει το τηλεφωνο της;
01 Ιουνίου, 2017
Βρε προεδρε μου τι κωλαρακι ειναι τουτο. Πως θα μαθουμε τηλεφωνακι . Επισης τη λενε τα πατουσακια? Διοτι ειμαστε και ποδολαγνη οεο
01 Ιουνίου, 2017
Jeronimo Grouvy.....κλαίω αδερφέ χαχαχαχα ωραίος Ναι! Προσκύνημα
01 Ιουνίου, 2017
τα Ιεροσολυμα δεν βγαζουν Αρχιμανδριτες
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6