Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά απο την κλινοπάλη με την Ίριδα,αν και προσωρημένης ηλικίας ο υποφαινόμενος και καθώς είχα καβαλήσει τον επιβήτορά μου,ξανακάβλωσα...Είπα να πάω προς τις απομονωμένες πορνικές περιοχές της οδου Μαγνησίας και πέριξ που είχα να πάω πολύ καιρό...Είδα ότι ήταν ανοιχτό ακόμα το Πωλινόσπιτο και αφου παράτησα το άλογό μου σχεδόν ξεκλείδωτο,εισήλθα στο χώρο.Κλασικά βάρεσα κουδουνάκι,άνοιξε η τσατσά,ευγενέστατη,μου είπε το πρόγραμμα,το οποίο το ήξερα και απλά περίμενα να δώ την γυναικάρα Πωλίνα η οποία μάλλον είχε βγεί απο πελάτη και έπλενε την κορμάρα της στο μπάνιο.Κάνει τα πάντα,μουνί,κώλο,αυταρχικά για μερακλήδες,ρουφοκωλάδες,69 κ.ο.κ.Η εμφάνισή της λίγο πολύ γνωστή σε κάθε χύστη που σέβεται τον εαυτό του.Ψηλή,καμπυλωτή,με ωραία κωλάρα,όμορφο πρόσωπο,κοντό μαλλί μαύρο και εν γένει αν και σιτεμένη,παραμένει μια πολύ όμορφη γυναίκα ιδανική για κάθε πούτσο,νέο ή γέρικο,σαν τον δικό μου.Τέσπα.Αγγαλιές,φιλιά,κακό,έδωσα το 20αρικο και μπήκα.Ήρθε και μου είπε ότι έχει άλλους 2 που ήρθαν μετά απο μένα,αλλά αν θέλω να με πάρει τελευταίο για να έχουμε χρόνο.Δεν είχα κανένα πρόβλημα,μιας και δεν βιαζόμουν.Μετά απο κάμποη ώρα,γεγονός που φανερώνει συνέπεια στις χυστικές ανάγκες του καθενός,ήρθε στο δωμάτιο.Έπεσε χαμούρεμα.Ξεκίνησε μια ρουφοκαβλέτα αριστούργημα.Τον κατάπιε όλο...Σκεφτείτε δυσκολεύεται η Αλιόνα ενίοτε...Τέσπα.Μέχρι κωλοτρυπίδα πήγε να φτάσει και εγώ ήμουν σε μια προκαταθετήρια κατάσταση.Της είπα να ξαπλώσει και να την γλύψω,όπερ και εγέννετο.Μετά πέρασε καπότα,και της τον έχωσα κατα φύσει και ιεραποστολικώς.Μετά την γύρισα στα 4 για να βλέπω την κωλάρα της,την οποία και πήρα παρα φύσει,όπου και επήλθε το τέλος.Μετά περάσαμε λίγη ώρα λέγοντας τα των οικογενειών μας.
Αξιζει να σημειωθεί πως ο χώρος,αν και είναι παλιός,είναι πεντακάθαρος και έχει γίνει προσπάθεια να εξωραϊστεί.Η τσατσά ευγενική και δεν βαράει πόρτες και η Πωλίνα δεν φεύγει αν δεν χύσεις,χωρίς να κάνει σπαστικά ή να κοιτάει ρολόγια.Δεν είναι καθόλου τυχαίο το πελατολόγιο που έχει.Να πάτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 statusorama, professorx, Επιρρεπής και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2017
Αυτο δεν ειναι κριτικη ειναι υμνος!
DN
Duke Nukem
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1