Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση με την Gisele κλείστηκε σε 30 λεπτά με 2/3 μηνύματα. Το διαμέρισμα είναι στο Παγκράτι. Ισόγειο σχετικά καθαρό και με κλειστά παράθυρα.
Μου ανοίγει τη πόρτα φορώντας μόνο τα εσώρουχα και το εργαλείο να κρέμεται. Η πρώτη εντύπωση είναι πολύ θετική. Πολύ μικρή σχέση με φωτο και βιντεο. Από κοντά είναι πολύ όμορφη με ένα τύπο που σου δίνει την εντύπωση πως είναι μόνο για σκίσιμο… Ωραίο φτιαγμένο στήθος ωραίο και απαλό δέρμα (γυναικείο) και ένα παλαμάρι τεράστιο (δεν έχω δει μεγαλύτερο live)
Μιλήσαμε λίγο και μου πρόσφερε ποτό/αναψυκτικό, αλλά πήρα μόνο νερό. Πλήρωσα για 30 λεπτά και πήγα για ντουζάκι.
Με το που βγήκα με περίμενε και με αγκαλιές και γλωσσόφιλα (με πάθος και βαθιά) πάμε στη κρεβατοκάμαρα. Τη δουλεύει καλά τη γλώσσα από πάνω μέχρι κάτω. Στο στοματικό είναι δυνατή και το παίρνει όλο μέσα και μπορώ να πω άνετα. Το γυρίσαμε και σε 69 αλλά με το μέγεθος που έχει δεν ήταν και το καλύτερό μου.
Με ρωτάει active ή passive και απαντώ, πρώτα εγώ active και μετά εσύ.
Ετσι λοιπόν, βάζει λιπαντικό και έρχεται από πάνω μου. Μπαίνει με δυσκολία στην αρχή αλλά μετά του δίνει και καταλαβαίνει. Τη γυρίζω στα 4 και τον καρφώνω δυνατά. Ψιλοφωνάζει, αλλά μάλλον της αρέσει και συνεχίζω με γρήγορο ρυθμό, ώσπου κάποια στιγμή μέσα σε τρομερή ένταση, τελειώνω προς απογοήτευση της. Δεν μπόρεσα να κρατηθώ και να δοκιμάσω την ενεργητική της πλευρά.
Είχε περάσει βέβαια και το μισάωρο (κάνα τέταρτο) και το αφήσαμε για την επόμενη φορά.
Συνοψίζοντας, η Gisele είναι μαζί με την Bianca και τη Sarah, (αντε και 2/3 ακόμα) από τις καλύτερες εισαγόμενες. Πραγματικά θα την ξαναδώ σύντομα και για περισσότερο χρόνο. Χρήματα και υγεία να έχουμε και προχωράμε!!!

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Benreilly, topscorer και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού