Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση πριν από λίγο με την Αννούλα σε κεντρικό ξενοδοχείο ( τετριμμένο ).
Η ημέρα για εμένα είχε ξεκινήσει πολύ άσχημα , καθ΄ότι με είχε στήσει το ραντεβού που φυσιολογικά θα είχα , στο εν λόγω ξενοδοχείο .
Μέσα στην" απόγνωσή " μου και ενώ ήμουν έτοιμος να φύγω , μου ήρθε φλασιά όπως λένε και οι νεότεροι και πήρα τηλ. την Άννα . Ευτυχώς απάντησε αμέσως και όχι μόνο αυτό αλλά σε 15 λεπτά ήρθε στο δωμάτιο .
Όμορφη κοπέλα πρόσχαρη , με υπέροχα πρασινωπά μάτια , περίπου 25 χρονών, με καθημερινό ντύσιμο αδύνατη και καμία , τονίζω , καμία σχέση με τις φωτογραφίες της .....
Για να μην παρεξηγηθώ , οι φώτο δεν την κολακεύουν καθόλου . Για εμένα είναι πολύ καλύτερη .
Ντουζάκι , σημείωση εδώ πως δίνει μεγάλη έμφαση στην υγιεινή της. Βυζί όπως θα έπρεπε να είναι κάθε γυναίκας Μεγάλο χαμόγελο , μεσούλα , καθαρό μουνάκι και μικρό κωλαράκι ( εδώ λίγα κιλάκια θα τα ήθελε )
Πίπα τέλεια , η πρώτη που μου τον κατάπιε όλον . 69 ( αφού είχα διαπιστώσει την καθαριότητά της οπτικά τουλάχιστον) και μετά απο λίγο δεν κρατήθηκα και τελείωσα στο στόμα της Κεφάλι σε τοίχο! , με στράγγιξε στην κυριολεξία .
Δεύτερος γύρος μετά απο ντουζάκι τσιγαράκι και κουβεντούλα . Η κοπέλα δεν δυσανασχετεί πουθενά , κάνει τα πάντα για να νιώσεις καλά . Τελείωμα και πάλι στο στόμα της μετά απο εναλλαγές διαφόρων στάσεων .
Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα , άσχετο αν τελικά εγώ τη συνάντησα εξ ουρανού στην κυριολεξία ...
Να περνάτε καλά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 17, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
48
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Jorge73, GI και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2017
αλλος ενας στο club της ΑνναςΝαι!
D
demon14
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1