Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειπα να κανω δωρακι στον εαυτο μου! Η Μπετυ οταν ηταν στους γερμανους δουλευε μεχρι τις 6 το απογευμα. Εδω δουλευει μεχρι τις 5, κυριως καθημερινες. Δυσκολο καποιος που δουλευει πρωι να την πετυχει. Αυτο το σ/κ που δουλευε ειπα να παω να την δω...
Περασα στο δωματιο κι εκανα μπανιο. Ανοιγει η πορτα και μπαινει η τσατσα!! Μου λεει συγνωμη, αλλα η κοπελα δεν κανει αυταρχικο. Θα περασεις με αλλη; Οχι λεω. Μου λεει να κανεις απλο με παιχνιδια; Ναι, λεω κι αντε να δουμε...
Ερχεται υστερα απο λιγο η κουκλα. Ειναι μελαχρινη, ομορφη με ωραια στητα 3αρια βυζια, πολυ ωραια ποδια, λιγη κοιλιτσα κι ενα σημαδι εκει χαμηλα.
Τα συζητησαμε κι αρχισαμε με ποδολαγνεια. Πολυ ωραια η κατασταση, φοραγε γοβες, ωραιες γαμπες, καλες ποζες. Γυρισε να της γαμησω τις γαμπες κι εχωσα τη μουρη μου στον κωλο της. Δεν ειχε θεμα που της εγλυψα περαστικα τις τρυπες. Μυριζαν ωραια...
Μετα στο κρεβατι, μου τον επαιξε ωραια με τα ποδια και μετα μου εχωσε το ενα στη μουρη και με το αλλο μου χαιδευε τα αρχιδια και τον κωλο. Υστερα απο λιγο εβαλε καποτα στο δαχτυλο και μου το καρφωσε. Ενω δεν εχει εμπειρια και φαινεται, το εκανε ωραια. Της ζητησα να ερθει μπροστα μου και να με κοιταει γιατι μου αρεσε πολυ το προσωπο της, οπως κι εκανε. Εγω τον επαιζα, αυτη με δαχτυλιαζε και μου μαλαζε τα αρχιδια. Υστερα απο λιγο εχυσα...
Απλο προγραμμα, αλλα μια χαρα!! Προκειται για ομορφη κοπελα, μιλαει αριστα ελληνκα, ειναι ευδιαθετη, αν εβαζε και το στραπ θα γινομουν τακτικος πελατης! Με τετοιο προγραμμα δεν ξερω αν θα ξαναπερασω, αλλα για μια φορα ηταν πολυ καλα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2017
Κατέχει πολύ καλά την ποδολαγνεία. Δεν είναι Ελληνίδα;Χμμμ;Χμμμ;
27 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν γνωριζω αν ειναι ελληνιδα ή οχι. Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2