Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τρίτης πρός Τετάρτη στις 02.20 . Μετά την πρώτη μου κατάθεση στην Αλεξάνδρα στο Χωματιανού 11α είχα ακόμα καύλες , βόλτα στο Μετάξι , 3-4 κοπέλες που έψαχνα δεν δούλευαν έτσι αλλαγή ρότας για Φυλής και τα σπιτάκια πέριξ αυτής , βόλτα σε όσα σπιτάκια ήταν ανοικτά , τα μόνα σπιτάκια που είχαν κόσμο ήταν το Φυλής 54β όπου δούλευε η “μαυρούλα” χα χα χα Ορόρα , το Φωκαίας 27α όπου δούλευε η Σιμόνα και αυτό εδώ όπου δούλευε η Αντρεα . Κοπέλα που έχω δεί κι άλλες φορές στις βόλτες μου αλλά δεν είχε τύχει να περάσω .
Πολύ ώρα στο δωμάτιο η πιτσιρικά και μια παρέα ανυπόμονων νεαρών(4 άτομα) δεν περίμεναν τους δυο φίλους τους που ήταν στα δωμάτια και έφυγαν για αλλού. Βγήκε η Αντρεα , μελαχρινή κοπέλα με πιασίματα και πεσμένα 3.5 άρια βυζιά , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικό. Αν και γενικά ακούγονται μέτρια πράγματα γι αυτήν αποφάσισα να την δοκιμάσω.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο όπου θα ερχόταν αφού πρώτα πήγαινε σε άλλο πελάτη(απο την παρέα των νεαρών...)Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , κάποια στιγμή ήρθε στο δωμάτιο , από Ρουμανία είπε ότι είναι , 20 ετών , ελληνικά μιλάει καλά . Καθόμουν στο κρεβάτι , άφησε στο κομοδίνο το μπουκαλάκι με το τζελ προφυλακτικό και μωρομάντιλα και αργά αργα αργά άρχισε να βγάζει τα μαύρα εσώρουχα της με τα πολλά κορδόνια , αποκαλύφτηκε το στήθος που σε σχεση με το σαλονάρισμα είναι πιο πεσμένο. Ωραία βυζιά της είπα ...σου αρέσουν με ρώτησε , τα μπαλκόνια μου συμπλήρωσε και γέλασε.
Ασχολήθηκα λίγο με τα βυζιά της και ξάπλωσα , έκανε κάτι σαν ισπανική με τα βυζιά της , χάιδεμα σε αρχίδια και πούτσο με τα χέρια της και έπιασε να ανοίξει το προφυλακτικό , της είπα ότι θέλω χωρίς ,αρχικά κόλλησε τα χείλη της στον πούτσο και ίσα ίσα που έβαζε το κεφαλάκι του στο στόμα της , όχι ότι βελτιώθηκε στην συνέχεια απλά το πήρε λίγο πιο βαθιά , πέρασμα προφυλακτικού όπου το ανοίγει πάρα πολύ με τα δάχτυλα της για να στο περάσει . Την έβαλα ανάσκελα και για λίγο έγλυψα το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της , και οι δύο τρυπούλες της είναι υπέροχες οπτικά. Πέρασμα προφυλακτικού , αφού έβαλε λίγο τζελ στο μουνάκι της , την πήρα ανάσκελα με τα βυζιά της να πηγαίνουν πέρα δώθε , στην συνέχεια την έστησα στα τέσσερα , δεν στηνόταν καλά και δεν την ευχαριστήθηκα πολύ την στάση μίας και έπρεπε κάθε τρις και λίγο να την φτιάχνω .
Μετά από λίγο της είπα ότι θέλω των κώλο της , τζέλ απάντησε , πήρα το μπουκαλάκι έβαλα λίγο τζελ και το άφησα να τρέξει στην κωλοτρυπίδα της , το άλειψα στην συνέχεια με το δάχτυλο μου αλλά δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της δεν άφησε να βάλω... Μου ζήτησε σιγά σιγά , έτσι σιγά σιγά και με λίγη προσπάθεια μπήκα στην κωλοτρυπίδα της , χαλαρά στην αρχή αλλά όσο περνούσε η ώρα αύξανα την ένταση άρχισε και έβγαζε έναν ήχο σαν να κλαψουρίζει , σταμάτησα έσκυψα στο αυτή της και την ρώτησα αν πονάει , μου απάντησε όχι όχι μου αρέσει...συνέχισα να της γαμάω την κωλοτρυπίδα και να παίζω με το χέρι μου την κλητορίδα της , μετά από λίγο της είπα να χύσω στα βυζιά της και είπε οκ. Βγήκα από μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό , ξάπλωσε ανάσκελα και με παρακάλεσε μόνο να μην χύσω στο στόμα και στο πρόσωπο της ,μετά από λίγο άρχισα να χύνω στις βυζάρες της ενώ αυτή τις ζουπούσε και τις έτριβε...
Της ρώτησα αν θέλει να της δώσω χαρτί να σκουπιστεί και απάντησε , ε ναι , της έδωσα χαρτί το λοιπόν σκουπίστηκε , σηκώθηκε μετά στον νιπτήρα να πλυθεί , γελώντας είπε μου τα έπλυνες τα μπαλκόνια... με χαιρέτησε και έφυγε.
Στο δωμάτιο έκατσα 12-13 λεπτά περίπου , εντάξει για μία φορά καλή είναι , αν βελτιώσει θεαματικά την πίπα της θα είναι ακόμα καλύτερη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.822
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, dmtrsxxx, @.Dod0s και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού