Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83487
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από τηλεφώνημα στην Γιάννα έμαθα πως η Ελενίτσα πλέον σταματησε για να γεννήσει και πως υπάρχει μια νεα κοπέλα ονόματι Νάνσυ με το ψευδονυμο: Παντρεμένη Ελληνίδα.
Πέρασα λοιπόν να την γνωρίσω από κοντα.
Η κοπέλα είναι οντως Ελληνίδα γύρω στα 27 με 30, αρκετά εμφανήσιμη με μια πρόστυχη ομορφιά και βλέμα πολλά υποσχόμενο με πονηρό χαμογελάκι.
Αρκετά pirsing σε μύτη, χείλος, γλώσσα και αρκετά τατουάζ.
Υπέροχη κωλάρα που δεν χάνει την ευκαιρία να τουρλώνει σε καθε κίνηση της ακόμα και στην πίπα.
Βυζάκι φυσικό 2άρι με αρκετά σκληρές και πεταχτές ρώγες, καθαρό ξυρισμένο μουνί με παχιά κλειτορίδα.
Δίνει γλωσσόφιλα, γλύφει αψογα πούτσο και αρχίδια και δέχεται δάχτυλα και γλύψιμο στις πεντακάθαρες τρύπες της.
Μιλάει πρόστυχα και δείχνει να το γουστάρει με αληθοφανή βογγητά και μουνί που υγραίνεται και αντέχει το σφυροκόπιμα!
Με καύλωσε πολύ η άνεση και η φυσικότητά της δίνοντάς μου την εντύπωση πως γαμάω την γκόμενά μου.
Είναι ανετη και φιλική και αρκετά καυλιάρα σε στυλ amateur.
Δεν ξέρω πόσο καιρό θα μείνει ή αν θα φύγει γιατί μου είπε πως δεν είχε δουλειά απο το πρωί αν κι εγω πήγα γυρω στις 3 το μεσημέρι.
Της ειπα πως ήταν λίγο περίεργη μέρα λόγω μεγάλης απεργίας και να κάνει υπομονή γιατί μόλις μαθευτεί πως είναι εκεί και είναι καλή στην δουλειά της, οι πελάτες θα την ανταμίψουν, αρκεί να μην έχει πτωτική διάθεση και ποιότητα υπηρεσιών.
Ελπίζω να βοήθησα και αυτήν και όποιον ενδιαφέρεται με αυτή την κριτική.
Καλή συνέχεια σε όλους!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2017
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ (Ελληνίδα παντρεμένη)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.071
Πόντοι:
3.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ladiesman, eva saliverou, Jianluigi Buffon και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2017
Συναγωνιστη φιλε μου αν γινεται...μπορεις να μου δωσεις το τηλ της κυριας γιανμας η το συνθηματικο?ευχαριστωωω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1