Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική,
Αν και με την Βικτώρια έχω περάσει σε όλες τις βίλες, γράφω εδώ την κριτική μου γιατι εδώ την πήρα πρώτη φορα...
Λοιπόν δεν ξέρω αν η εμπειρία που έχω στον χώρο είναι μικρή η μεγάλη σε σχέση με κάποιους εδώ μέσα, εγω θα την έλεγα μέτρια.
Άποψη μου είναι πως η Βικτώρια είναι μια και μοναδική αυτή την εποχή στην πόλη, εξού και ο χαμός κάθε φορα που δουλευει, και μην μπει καμια φορά βράδυ... δεν είναι να πας... πρέπει να περιμένεις κανα 2ωρο...
Βασικά κακώς τα γράφω όλα αυτά μάλλον γιατι την επόμενη φορά μπορεί να περιμένω περισσότερο.
Γενικα έχω πάει με πολλές και πριν και μετά την Βικτώρια.

Η κοπέλα είναι φουλ gfe και δεν είμαι κανας μαλακας να πιστευω οτι το κάνει γιατι με γουστάρει, πιστεύω οτι έτσι είναι με όλους όσους θέλει να κρατήσει πελάτες.
Συνήθως περνάω με των 50 και μερικές φορές παίρνω και κανα δωράκι.
Δεν παραπονιέται, είναι πολύ ζεστή και πρόσχαρη (συνήθως), και καταβάλει προσπάθεια να σε ευχαριστήσει.

Τώρα όσοι δεν ξέρετε μπορεί να νομίζετε οτι κάνω προμοσιον, απο την άλλη βέβαια όσοι ξέρετε είμαι σίγουρος οτι συμφωνείτε.
Στα μείον της είναι οτι καπνίζει και μυρίζει το στομα της τσιγάρο, και οτι πολλές φορές είναι φτιαγμένη απο... περίεργα πράγματα μυτορουφηχτά... το οποίο βέβαια δεν την χαλάει στην δουλειά της απλα αμα ξέρεις φαίνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Litmanen13
Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, GALLAS και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού