Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Νικολ ειναι ενα 18χρονο ρουμανοπιπινι με πολυ καλο ψηλολιγνο κορμι 1,5 στητο βυζι και συμπαθητικο μουτρακι.
Δεν καταλαβαινει σχεδον καθολου ελληνικα και ειναι πρωταρα στο επαγγελμα.Το δερμα της ειναι πολυ σφιχτο και απαλο.
Τα μαλλια της εχουν καστανομελι χρωμα και φτανουν ως του ωμους της.
Εισοδος της κοπελας στο δωματιο οπου την ξαπλωσα και αρχισα να της γλειφω το λαιμο και να κατεβαινω προς το στηθος της
γλειφοντας τα βυζακια της, εδειξε να την ενοχλει λιγο το πιπιλισμα της ρογας.
Στο σαλονι αν και δεν ανακοινωνεται 69 εγω της ανοιξα τα ποδια και εχωσα τα μουτρα μου μεσα στα νεανικα μουνοχειλα της
ρουφωντας σα σκουπα χουβερ... την ανασηκωσα και της γυαλισα και λιγο την πισω τρυπουλα, η κοπελα ειναι πεντακαθαρη
και ατριχη εντελως και στις 2 τρυπες.Ξαπλωσα μου εβαλε καποτα και μου εκανε μια αδιαφορη πιπα με πολυ χερι..
Την ανεβασα απο πανω οπου η Νικολ απεφυγε τα βαθια καθισματα και τον επαιρνε μεσα της αργα και επιφυλακτικα.
Την γυρισα κανονικη σταση οπου ειδα οτι η κοπελα ποναει και δεν ειναι συνηθισμενη να αντεχει εμπειρους γαμιαδες παρα
μονο εφηβους πιτσιρικαδες που δε γαμανε, απλα σπρωχνουν. Προσπαθησα να σεβαστω την απειρια της και εριξα πολυ το ρυθμο
ωστε να μην την ποναω πραγμα βεβαια που με καθυστερησε στο δωματιο γιατι εχω μαθει να γαμαω αλλιως...

Συμπερασματικα η Νικολ ειναι μια νεαρη κορασιδα αρκετα εμφανισημη και σεξυ..πραγματικα ηθελα να την γλειψω ολοκληρη.
Θετικο η αρνητικο οπως τη βρισκει ο καθενας το οτι ειναι τελειως απειρη απο σεξ, θελει αρκετες πουτσες για να μαθει να
γαμιεται καλα, το 10ρικο σιγουρα αξιζει λογω εμφανισης. Αυτη ηταν η προσωπικη μου εμπειρια με τη Νικολ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.531
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2017
Δεν μου λες μάγκα, στενή ήταν;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1