Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113977
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού προέκυψε ένα κενό στην δουλειά προς το μεσημεράκι μου πέρασε απο το μυαλό μία συνάντηση με την Adelina.Mου είχε στείλει το τηλεφωνό της
εδώ στο σάιτ από καιρό αλλα δεν είχα καταφέρει να βρεθούμε.Στέλνω μηνυματάκι και απαντάει σχεδόν αμέσως.Κανονίζουμε σε κανά δύωρο στο κέντρο στο ΒILL.Στέλνω αριθμό δωματίου και μετά απο ένα εικοσάλεπτο ακούω την πόρτα.Πρώτη εντύπωση αρκετά καλή με όμορφο πρόσωπο αλλά και σώμα.Αν και μικροκαμωμένη μόλις γδύθηκε φάνηκαν οι πολύ ωραίες καμπύλες αλλά και οι βυζάρες της.Πήγε κατευθείαν για μπάνιο και ήρθε έτοιμη για μάχη εγώ ήμουν ήδη μπανιαρισμένος και την περίμενα στο κρεβάτι.Ξεκίνησε με φιλιά παντού σε όλο το σώμα και σιγά σιγά έφτασε στο επίμαχο σημείο όπου και έκανε μία πάρα πολύ καλή πίπα σε όλη την περιοχή.Υπήρξαν αρκετές εναλλαγές στάσεων όπου η καλύτερη ήταν όταν κάθησε απο επάνω μου με την πλάτη γυρισμένη σε εμένα και το λέω αυτό γιατί έχει πάρα πολύ ωραίο κώλο και το ξέρει και τον δείχνει.Επίσης να πώ για την καθαριότητα της ήταν αψογη σε όλα όπως επίσης έχει και καταπληκτική επιδερμίδα.Εγιναν δύο γύροι οπου στον δεύτερο παρόλο που ήμουν κουρασμένος και δεν τελείωνα και φάνηκε οτι την κούρασα δεν τα παράτησε αλλα προσπάθησε μέχρι τέλους.Προτείνεται ανεπιφύλακτα και για τις υπηρεσίες της αλλα και για την εμφανιση της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
611
Πόντοι:
251
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, atromitos24, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού