Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη βράδυ στις 20.45. Βόλτα μόνο στα σπιτάκια της Διδύμου . Κατέβηκα τα σκαλάκια και η υπηρεσία με τα γυαλάκια με ενημέρωσε ότι έχει κοπέλα με φουλ πρόγραμμα την Σάνια , αν δεν την ξέρω να περιμένω να την δω γιατί είναι μέσα στο δωμάτιο . Περίμενα αρκετή ώρα και το σαλόνι μάζεψε κόσμο , μόλις βγήκε από το δωμάτιο η Σάνια ήρθε στο σαλόνι για να την παρουσιάσει ο υπηρεσίας ... που δουλεύει συνήθως τα πρωινά , αυτός είπε πιο αναλυτικά πρόγραμμα , ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος , πρωκτικό και αυταρχικό.
Η Σάνια είναι μια ξανθιά χοντρή κοπέλα με 3άρια+ βυζιά , πίρσινγκ στα χείλη και την γλώσσα , τατού και στους δυο αστραγάλους της , στους καρπούς της καθώς και αστεράκια στην ωμοπλάτη. Όσοι περίμεναν στο σαλόνι έφυγαν , εσύ με ρώτησε ο υπηρεσίας , θα περάσω του είπα.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο με ρώτησε πως με λένε και από που είμαι , ελληνικά μιλάει πάρα πολύ καλά , είπε ότι είναι από Ρωσία...τώρα για ηλικία όταν την ρώτησα μου είπε πόσο την κάνω , εγώ της απάντησα γύρω στα 32 , στραβομουτσούνιασε και είπε ότι είναι 28...
Γρήγορα γρήγορα απαλλάχτηκε από το μαύρο διχτυωτό που φορούσε καθώς και από το μαύρο στρίνγκ της , ασχολήθηκα λίγο με τα βυζιά της αλλά τραβιόταν λέγοντας ότι την πονάω...ούτε δάχτυλα δέχεται , φιλιά δίνει μεν αλλά χωρίς γλώσσα. Την ξάπλωσα ανάσκελα και μπήκα ανάμεσα στα πόδια της να γλύψω την μουνάρα της , ίσα ίσα 30 δευτερόλεπτα , δεν ήθελε γιατί γαργαλιόταν...
Προκαταρκτικά από πλευράς της δεν υπήρχαν , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της ήταν καλή βαθιά και υγρή περίπου όπως την θέλω και για αρκετή ώρα. Κάποια στιγμή σταμάτησε μου φόρεσε το προφυλακτικό και με ρώτησε πως θέλω , λόγω και του όγκου της της είπα να στηθεί στα τέσσερα , στήθηκε στην άκρη του κρεβατιού , εγώ όρθιος την πήρα αρχικά πισωκολλητά από μουνί , το μουνί της έχει παχιά μουνόχειλα αλλά είναι και πηγάδι , ο πούτσο μου ‘ήταν εξαφανισμένος μέσα σε αυτό , πάντως από φωνές και αναστεναγμούς άλλο τίποτα , εγώ δεν ένιωθα τίποτα αλλά αυτή τα είχε δει όλα....Μετά από λίγο της είπα ότι θέλω κώλο , αφού έβαλε λίγο τζελ οδήγησε τον πούτσο μου στην κωλοτρυπίδα της , δεν δυσκολεύτηκα να μπω και την πήρα για κάνα 3λέπτο από κώλο , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω της είπα να μου πάρει πίπα για να χύσω στα βυζιά της.
Γύρισε μου έβγαλε το προφυλακτικό και έσκυψε να μου κάνει πίπα , δεν βολευόταν και μ ου είπε να σηκωθώ όρθιος , καθιστή αυτή στην άκρη του κρεβατιού , πίπα πολύ καλή και πάλι , μου υπενθύμισε να μην χύσω στο στόμα της , κάποια στιγμή άρχισα να χύνω στα βυζιά της αλλά κάποια την πήραν και στον λαιμό , πιστεύοντας λανθασμένα ότι κάποια πήγαν και στα μαλλιά της νεύριασε(ξυδάκι κοπελιά) , της είπα ότι δεν έχει πάει τίποτα στο μαλλί να το δει και στον καθρέπτη και προσφέρθηκα να της καθαρίσω με χαρτί τα πολλά πολλά , πήρα χαρτί την καθάρισα στον λαιμό αλλά μου είπε να μην παιδεύομαι γιατί είναι πολλά θα πάει να κάνει μπάνιο , πήρε τα ρούχα της στο χέρι κοιτάχτηκε στον καθρέπτη μπας και της πήγε τίποτα στο μαλλί με καληνύχτισε και έφυγε.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12 λεπτά , οκ εμφανισιακά είναι πολύ χοντρή αν και σφιχτή , έχει προστυχόφατσα και δείχνει πολύ επικοινωνιακή αλλά μέσα μηδενικά προκαταρκτικά , φιλιά δεν δίνει , 69 και δάχτυλα τα αποφεύγει , καλή πίπα , δεν ενθουσιάστηκα ούτε τα έκλαψα πάντως δεν θα τη ξαναπροτιμήσω μία δοκιμή ήταν αρκετή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Σάνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, fouxter και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού