Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296026
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ιόλη την γνωρίζω αρκετό καιρό και έχουμε βρεθεί αρκετές φορές είναι πλέον στα στάνταρ μου πλέον όσες φορές έχουμε βρεθεί παιρναω πολυ καλά μαζί της .
Από θέμα εμφάνισης , δεν είναι τιποτε περισσότερο από την φοιτήτρια γειτόνισα που όταν τι βλέπεις θες να την σπικώσεις σε χρόνο μηδέν , απλή καθημερινή κοπέλα , με κλασικό στυλ ελληνικού κοντοπουτανου , περίπου στο 1.60 ύψος γλυκό προσωπάκι στήθος ανύπαρκτο , αλλά με ρώγες καραμέλα , πεταχτό κωλαρακι που χαίρεσαι να το ζουλας , πολύ γυμνασμένο κορμί .
Στον αγώνα τώρα με χαρά βλέπω ότι κρατάει σταθερά καλές υπηρεσίες , δεν δυσανασχετεί πουθενά κάνει τα πάντα να με ευχαριστήσει σε όλους τους τομείς , δέχεται καθοδήγηση ακολουθεί οποίο ρυθμό και να την βάλω από GFE έως σχετικά δυνατού πηδήματος . Στην επικοινωνία έχει ένα μικρό θεματάκι καθώς δείχνει λίγο κουμπωμένη καθώς μου άργησε να απαντήσει στο τηλέφωνο βέβαια αυτό το βελτιώνει σιγά σιγά γενικός παιρνας καλά μαζί της αλλά θέλει να ξεκλειδώσεις τα κουμπιά της .
Στα + τώρα : καλό παιδί , δε βιάζεται καθόλου ούτε ρολόι κοιτάει ούτε τίποτα , σταθερή προσωπικότητα δηλαδή ότι θα δεις την ίδια συμπεριφορά σε όλα τα ραντεβού δεν έχει κυκλοθυμίες που ειναι αρκετά συμαντικό για εμένα .
Στα μείον δύσκολη επικοινωνία στην αρχή σχετικά δεν έρχεται σε δικό μου χώρο , όπου αυτό συναρτά ένα σχετικά μεγαλύτερο κόστος μαζί με το hotel..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
162
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Adhemar, napoleonV1 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2017
Με το μπαρδον. Αλλα 120/ωρα χωρις κολαρακι ?
05 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσυ ως Βρεττανος και Gentleman εχεις ειδικό τιμοκατάλογο Μεγάλο χαμόγελο Κάποιοι πληρώνουν και τιμη "πόρτας"
12 Μαΐου, 2017
Ειναι λιγο ακριβη....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3