Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565130
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας ακούσει πολλά για τη Ζανέτ, ξεκίνησα για Δάφνη. Μεσημεράκι λοιπόν με 2' περπάτημα από το σταθμό του μετρό φτάνω στο ίδρυμα. Ο χώρος καλός η κυρία επί της υποδοχής τυπική και ευγενική και μετά από λίγο μας παρουσίαζει την κοπέλα η οποία αφου έκανε μια στροφή έφυγε. Η Ζανέτ για όσους δεν την ξέρουν έχει κορμάρα είναι γύρω στο 1,65 ίσως και λιγότερο, με συμπαθητικό πρόσωπο το οποίο μάλλον αδικείται από τις φώτο της που την βγάζουν λίγο σαν βλαχαδέρο. Παίρνω πρόγραμμα των 70 € ( μέγιστη μαλακία θα εξηγήσω αργότερα) και περνάω στο μικρό αλλά όμορφο δωμάτιο. Μετά από 10' αναμονή αφού υπήρχε άλλος πελάτης περίπου έρχεται η κοπέλα γυμνή και πιθανότατα χωρίς να έχει κάνει μπάνιο, μεγάλο φάουλ κατά την άποψη μου αφού ούτε σε μπουρδέλο δε έρχονται έτσι οι κοπέλες. Έτσι στιγμιαία αποφασίζω να μην προχωρήσω σε 69 οπότε από το πρόγραμμα των 70 € έμενε ουσιαστικά μόνο το μασάζ το οποίο όπως αποδείχτηκε ήταν τζίφος απλά χαδάκια (εξού και ο χαρακτηρισμός του προγράμματος ως μέγιστη μαλακία). Η κοπέλα βέβαια θετικότατη με έφτιαξε εύκολα με παιχνιδάκια του τύπου σε γλύφω δε σε γλύφω. Το στοματικό της πολύ καλό, έπαιρνε άνετα όλο το μεσαίων διαστάσεων μόριο μου και πολύ εύκολα με τέντωσε οπότε και τη σταμάτησα γιατί θα είχαμε πρωορη λήξη. Ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό όπου και πάλι μου έκανε κόλπα μην αφήνοντας με να μπω μέσα της κρατώντας με σε απόσταση αναπνοής κυριολεκτικά. Τελικά έκανε πέρα τα χέρια της και ξεκινήσαμε. Αρχικά την πήρα φέρνοντας τα πόδια της στους ώμους μου που όμωςδιαπίστωσα ότι δυστυχώς ήταν αξύριστα, τουλάχιστον το μουνακι της είχε καλή αίσθηση. Συνεχίσαμε με τη στάση καμένου όπου στήθηκε πολύ καλά δίνοντας μου πλήρη πρόσβαση στα ενδότερα και πολύ καλή οπτική από τον πλαϊνό καθρέπτη κάνοντας με να τελειώσω μετά από λίγο.
Overall καλή σχετικά συνάντηση δεν δικαιολόγησε όμως τα + 20 € που έδωσα παραπάνω για αυτό και το 6 στη σχέση απόδοσης τιμής οπότε μην κάνετε ανάλογη μαλακια και εσείς εφόσον θελήσετε να δοκιμάσετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
427
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, Farinos, numpas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2017
Στάση ΚαμμένουMoney Mouth Οχι ρε φίλε! Τι τον αναφέρεις το μαλάκα και μας ξενερώνειςMoney Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1