Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασα με την Σονια μεσημερι κατα τις 4. Δεν την ειχα ξαναδει,η κοπελα ειναι ψηλη,μελαχρινη με μακρυ ιδιο μαλλι, αδυνατο σωμα, φυσικο βυζι ωραιο 2αρι κ κατι(?) δεν τα παω καλα με τα νουμερα.
Πηγα μονο για να την δω βασικα γιατι πριν απο 10 λεπτα ειχα περασει αλλου αλλα κατι με τραβηξε τελικα κ περασα.
Ηρθε μετα απο λιγο,αρχισε κατι χαδια κτλ κ με ρωτησε αν θελω προφυλακτικο στην πιπα. Ξεκινησε πιπα πολυ καλη για αρκετη ωρα μιας κ δεν μπορουσα να λειτουργησω 2η φορα σε 15 λεπτα. Το παλεψε οσο γινοταν μου εβαλε προφυλακτικο κ ανεβηκε κατευθειαν απο πανω μου.Μετα απο λιγο γυρισε πλατη σε εμενα κ συνεχισε να καβαλαει. Τελος της ζητησα να γυρισει στα 4 μηπως καταφερω κ χυσω οπου συνεχισαμε για λιγο κ την σταματησα γιατι δεν θα τα καταφερνα. Συνεχισε με πιπα πολυ καλη κ μαλακια,με κοιταγε στα ματια με καυλα,συνεχισε να προσπαθει να με κανει να χυσω αλλα καποια στιγμη την σταματησα κ της λεω μην κουραζεσαι κ εσυ,δεν θα τα καταφερω.
Ηταν καλη εμπειρια για πρωτη φορα κ θα την ξαναδοκιμασω συντομα.
Εντυπωση μου εκανε που οταν της ειπα να σταματησει γιατι ημουν αλλου πριν κ δεν μπορουσα,μου ειπε μωρο μου οχι θα σου παρω πιπα κ θα τα καταφερεις. Κ επεμενε να προσπαθει μεχρι να της πω ξανα αστο.
Γι'αυτο κ την θεωρω τιμια επιλογη τελικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
1 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
13
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, topscorer, Εκλεκτικός

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού