Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653075
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά απο αποτυχία κλεισίματος μιας ανεξάρτητης αποφάσισα να κατευθυνθώ προς συγγρού για συνάντηση με τζέσικα!!έχοντας διαβάσει πως βρίσκεται εκει..φτανοντας ανεβαίνω κάθομαι και η υπηρεσία μου παρουσίασε τις ντιάνα αλίσια λέιλα και μαρίνα .Ρωτάω για τζέσικα μου λέει έχει ρεπό σήμερα ξενερώνω απιστευτα λέω μπας και με δουλέυει!!! της πετάω σποντα μπας και αλλά τίποτα..μου ξαναλέει ήταν κουρασμένη και πήρε ρεπο.
Είπα προς στιγμή να φύγω αλλά λέω μιας που κατέβηκα εδώ κάτω ας κάτσω .ενημερωτικά εχω ξαναπάει αλλη μία φορά με την τζεσικα μονο,με καμία άλλη από τις κοπελες.
εχοντας διαβάσει κριτικες για αλισια ημουν αναμεσα σε αυτην(λογω δυνατών υπηρεσιων) και την λέιλα.τελικά διάλεξα λέιλα λογω εμφάνισης μικρότερης ηλικίας και καλής κριτικής που διάβασα.
χώρος πολύ καλος καθαρός !η λέιλα είναι ένα συμπαθητικό κορίτσι 26 ετών είπε, πανω κάτω εκει φάίνεται αντε κανα δύο πάνω 1,70 ύψος περίπου από την λευκορωσια ή ρωσια δεν πολυκαταλαβαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο μελαχρινή βυζάκι μικρό σωμα κανονικό οκ!πρόσωπο συμπαθητικό μες το χαμόγελο και πολύ ευδιαθετη !!μιλάει μόνο αγγλικά και ρώσικα.
Της είπα και ξεκινήσαμε με μασαζ που δυστυχώς δεν το πολυέχει πιο πολυ με χάιδευε παρά έκανε μασαζ την αφησα λιγο αλλα αφου ειδα πως δεν την γύρισα τις εβγαλα το εσωρουχο και ξεκινησαμε ο πρωτος γυρος ειχε πιπα λιγο γλυψιμο εκ μερους μου και παλι πιπα αρκετα καλη με deep και mouth fucking και τελείωμα στο στόμα .
ντουζακι και μετα απο λιγο ξαπλώνω στο κρεβάτι(ειχε βάλει σεντόνι)και πάλι πίπα σεξ σε οτι ρυθμους και στασεις ήθελα χωρις διαμαρτυρια απο την κοπέλα σταματημα πιπα πάλι και τελειωμα στο στόμα.εκανα βέβαια μαλακία που δεν δοκίμασα analΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Η κοπέλα στο δεύτερο μεροςΝαι!Ναι! είναι αρκετα καλή ,φάνηκε να κάνει ότι μπορεί για να ικανοποιήσει τον πελάτη ακολουθει και πιο δυνατους ρυθμους αν επιθυμεις και ειναι και μες στο χαμόγελο !

υγ.περασα μια χαρά με την λέιλα αλλά μου εχει μείνει απωθημένο αυτη για την οποία κατεβηκαΝτροπήΝτροπήΝτροπή
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
464
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού