Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας από καιρό σταμπάρει το συγκεκριμένο "σπιτάκι" είπα σήμερα μιας και θα λείψω για καιρό να το επισκεφτώ. Κοίταξα το banner στα πλάι της αγαπημένης μας σελίδας (bourdela.com) και ειδα οτι ειναι βαρδια 2 κοπέλες:Μπέτυ και Ρεββέκα...η εικόνα τους ηταν δελεαστικη αρκετά κι έτσι πήγα. Πάρκαρα κοντά στο σταθμό Λαρίσσης κ περπάτησα,είναι πολύ κοντά.
Μπαίνοντας στον χωρο εντυπωσιαστηκα:Καθαρός,ανακαινισμένος,σωστός φωτισμός,μπάρα και ολοκαίνουργιοι αναπαυτικοι καναπεδες.Έρχεται η ευγενέστατη υπηρεσία οι οποία μου ανακοινώνει τα προγράμματα κι ότι κοπέλα είναι η Μπετυ. Ενα φάουλ είναι οτι στο site τους ελεγε και για την αλλη κοπελα τσεκαρισμένο λιγο πριν κι αν και πηγα 12 το μεσημερι δεν ήταν εκεί,anyway περιμενω να την δω μιας κ ηταν σε δωματιο.
Έρχεται η Μπέτυ η οποία ομολογουμένως είναι πολύ εμφανίσιμη,έχει και ψιλοασιατικά χαρακτηριστικά κ με τράβηξε.
Περνάω στο δωμάτιο στούντιο κανονικό.Μου έφερε η κυρία και πετσέτα (Όχι σφραγισμένη,καθαρή όμως,αλλά για 20 Ευρώ λογικό).
Κάνω ντουζ κ έρχεται η κοπέλα. Πολύ ομιλητική και φιλική,σπάει το πάγο,δεν κουράζει και από σωμα πολυ σφιχτό και με τις σωστές καμπύλες. Στα του σεξ πολύ καλή και περιποιητική,στοματικό χωρις δόντι και θέα απίστευτη σε οποιαδήποτε στάση. Δεν βιαστηκε να φυγει ουτε αφου τελειωσαμε κι εκει θυμηθηκα την κουβεντα της υπηρεσιας που μου τόνισε ότι θα έχω τον χρόνο μου χωρίς βιασύνες. Να σημειώσω ότι αργησα αρκετα μιας κ ημουν απο 24ωρη βαρδια κ πολυ κουρασμενος. η κοπέλα δεν πτοηθηκε,με χαλαρωσε και αν και δεν ειχα οσες δυναμεις θα ηθελα,περασα τέλεια μαζί της και θα ξαναπάω όταν με το καλό γυρίσω μετά το επαγγελματικό ταξίδι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού