Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακατικη ηλιολουστη μερα στο Μεταξι.Καταθεση στο Ιασωνος 31 δεξια το καινουργιο.Κοπελες η Ελενη Πετρακη και μια Χριστινα.
Επελεξα την δευτερη για τον απλουστατο λογο οτι δεν την ειχα ξαναπαρει.Εμφανιση Χριστινας-μελαχρινη με μαλλι κοτσο,αδυνατο σωμα,μικρο βυζι με πεταχτη ρωγα,
φατσα πολυ μετρια και καταγωγη προφανως Αλβανια.Δεν ειναι ιδιαιτερα ωραια αλλα οπως ειπα την πηρα απλα γιατι δεν την ειχα ξαναπαρει.Δινω το 10αρι
και μπαινω στο μικρο δωματιο φατσα στην εισοδο.Το επιπεδο καθαριοτητας μετριο.Μετα απο λιγο ερχεται η Χριστινα στο δωματιο.Με χαιρεταει και ρωταει ονομα κλπ γενικα ηταν αρκετα ομηλιτικη και προσχαρη.Παραλληλα εβγαλε τα εσωρουχα της και μου εμφανιστηκαν δυο μικρα βυζακια αλλα με καυλερη ρωγα και επισης ενα αρκετα δουλεμενο αιδειο με τα μουνοχειλα πεταγμενα εξω.Προκατ εκανε γλυφωντας μου τα βυζακια ενω εγω την χουφτωνα στις τρυπουλες της.Οταν επηλθε καποια στυση εβαλε καποτα και αρχισε το τσιμπουκι
το οποιο ηταν καλουτσικο αλλα χωρις ενασχοληση με μπαλες κλπ.
Εγω ταυτοχρονα συνεχισα να την χουφτωνω σε βυζια και τρυπες για να φτιαχτω.Αφου τελειωσε το μπουκιτσι την εβαλα ιεραποστολικα και αρχισα να την γαμαω με αυτην να εχει καλουτσικη συμμετοχη.Για τελος την εστησα στα τεσσερα και την σφυροκοπησα για να ολοκληρωσω.Αυτο εγινε λιγα λεπτα αργοτερα.Λιγο πριν τελειωσω μου φανηκε οτι ο τσατσος την φωναξε παντως δεν του εδωσε σημασια.
Σε γενικες γραμμες αν και η γκομενα δεν λεει και πολλα οπτικα ηταν ενα καλο ξεφορτωμα στο 10αρικο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστινα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, dmtrsxxx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού