Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 139878
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματάκι μετά το κρασάκι του μεσημεριανού φαγητού και το ημερήσιο μπουρδελο-ανάγνωσμα στο forum ένιωσα κάτι να σαλεύει στο παντελόνι μου Χμμμ;. Προβληματίστηκα ο τάλας αλλά το σώμα κυριάρχησε στο μυαλό και βγήκα σε αναζήτηση μασαζ. Η μοναχική μου περιπλάνηση με έφερε στα σκαλοπάτια του συγκεκριμένου ελαιοτριβείου. Πέρασα την πόρτα και έτυχα μιας εγκάρδιας και ευγενικής υποδοχής. Από τις κοπέλες που πέρασαν επέλεξα τη Μαρίνα. Ψηλή μεχαχρινή γύρω στα 30-35 με κορμάρα και κωλάρα που μόλις την είδα λέω εδω είμαστε... Με έβαλε κάτω λοιπόν και μου άλλαξε τα φώτα η κυρία. Πολύ δυνατό μασαζ στα σωστά σημεία σε όλο το σώμα. Έλα όμως που δεν μπορούσα να χαραρώσω γιατί ήταν με το στριγκάκι και τις μπότες και η σκέψη ήταν στην κωλάρα... Μόλις τέλειωσε το μασάζ αφού είχα ξεπιαστεί άρχίσαν οι αγκαλιές και τα φιλιά... Πριν περάσουμε το προφυλακτικό που μούσκεψε τα αρχιδάκια όσο μου τον έπαιζε και μετά τον εξαφάνισε στο στόμα της. Πήγε να βγάλει το στριγκάκι αλλά δεν την άφησα και την πήρα ιεραποστολικά στο μασαζοκρέβατο με το στριγκάκι και τα χέρια στην κωλάρα. Μουνάκι πρόθυμο, υγρό με καλή συμμετοχή με κραυγούλες, κινήσεις της λεκάνης και του κορμού αλλά δεν είχα σκοπό να χύσω αν δεν έπαιρνα αυτό το γλυκό μουνάκι στα 4 με θέα την κωλάρα. Η Μαρίνα άντεξε γερό σφυροκόπημα... Μόλις τελείωσα πιάσαμε την κουβέντα με άνεση χωρίς να κοιτάει ρολόι.
Συνοψίζοντας, η Μαρίνα είναι μια πολύ ωραία γυναίκα καυλάρα για την ακρίβεια) που κάνει καλό μασάζ και ξέρει να γαμίεται και να δίνει ευχαρίστηση σε έναν άντρα. Θα την ξανατιμήσω σύντομα.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, anon. και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού