Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181865
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βανέσα και Ελενα 4 χέρια

Τι κάνεις άμα δεν θέλεις κάτι που θα σε φτιάξει σίγουρα; Πας στα δοκιμασμένα. Ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις. Είχα ζήσει τη σιγουριά με την επιτυχημένη ατομική εμπειρία ξεχωριστά με Βανέσσα και Έλενα. Οπότε δλδ αποφάσισα να κάνω διπλό!! Και δεν το μετάνοιωσα ούτε μια στιγμή. 4 χέρια, 4 πόδια και 4 στόματα είχα στη διάθεση μου.

Ο χώρος καλός και πλήρης. Καθαρός. Ντουζιέρα εντός, A/C, σαμπουάν, απολυμαντικό ιωδιούχο, πετσέτα παντόφλα κλειστές, διάλυμα στόματος, χαρτιά, οινόπνευμα, απλυμαντικό τζελ, υγρομάντηλα, κτλ, ποτοκερασματάκι, ….. καλά εξοπλισμένος.

Βανέσσα, Ρωσίδα, ίσια μαύρα μαλλιά, με λευκή επιδερμίδα, μιλφ της Ανατολής με ελαφρά έθνικ χαρακτηριστικά. Λεπτή, χωρίς σιλικόνες, μικρό στήθος. Ωραίο στυλ. Με αίσθηση του χιούμορ.

Έλενα (από Ρουμανία) που την είχα πρωτογνωρίσει παλιότερα. Πιο ψηλή και πιο ανεπτυγμένο σώμα. Ξανθό ίσιο μαλλί. Μιλφ με ωραία προσόντα μπρος-πίσω και πάνω-κάτω. Νόστιμο επίσης πρόσωπο. Ωραίο τυπάκι στην συμπεριφορά. Χωρίς σιλικόνες.

Ξαπλωτός εγώ μπρούμυτα στη μασαζοτάβλα και τα 4 χέρια που μού έδωσαν να καταλάβω. Άλλη αίσθηση καθώς η στιγμιαία ένταση είναι διπλάσια, αξίζει η εμπειρία. Με τα 4 χέρια να δουλεύoυν ένοιωθα ρε παιδί μου την ενέργεια που μού έδιναν να διαπερνάει το σώμα μου, καθώς είχε ξεπεράσει προ πολλού το κατώφλι ανιχνευσιμότητας. Γενικά είμαι μάλλον ψιλοαναίσθητος στο σόλο μασάζ. Είχαν λοιπόν αναλάβει από ένα μέρος του σώματος μου, και κάθε λίγο εναλάσσονταν. Σούπερ! Με απογείωσαν στο 1ο μέρος τα 2 μιλφόνια. Ειδικότερα, από τις πατούσες μέχρι τον αυχένα και τα χέρια, καλό μασάζ νορμάλ έντασης, ενίοτε δυνατό (όταν τις έλεγα). Ενοιωθα στο μάξιμουμ όλο το σώμα, πλάτη, πόδια, μέση, παντού! Μασάζ διπλό δεν θυμάμαι να είχα ξανακάνει στη ζωή μου ξανά.

Το γύρισαν αργότερα στις χαλαρωτικές κινήσεις. Και νάσου σε λίγο πήραμε φωτιά ανά 2 και ανά 3 όλοι οι συνδυασμοί. Με το μπλεξοκουλούριασμα έχασα τα αυγά και τα πασχάλια. Δουλεύανε όλα στο φουλ. Διπλά καλαμάκια, φραπέδες, τι να πρωτοθυμηθώ! Είναι πανεύκολο να με καταλάβετε. Πιάσαμε τελική με το διπλό τούρμπο. Απίστευτη συνεργασία! Εγώ τουλάχιστον το έζησα στ’αλήθεια το σκηνικό και το ευχαριστήθηκα 1000%. Είχα κάποιο καιρό να τα κάνω αυτά. Τα είχα ξανακάνει, σε άλλα πλαίσια όμως. Μού ανέβασαν το ηθικό μου (και όχι μόνο) και έφυγα λες και πετούσα στον ουρανό. Απογειώθηκα, έφθασα μέχρι τον Ήλιο, αλλά δεν κατακρημνίσθηκα! όπως έλεγε ο πανάρχαιος ο μύθος. ΝΑΙ!, «τα κουρέλια (=εγώ) τραγουδάνε ακόμα» και μάλιστα έδωσαν συναυλία με πολλά όργανα και αρμονική χορωδία! Αυτά όμως δεν περιγράφονται, απλώς τα ζεις. Και για να τα ζήσεις πρέπει να ενεργοποιηθείς. Αλλιώς, παραμένει θεωρία, και όχι εμπειρία.

Σημ1. Στο διπλό υπάρχει ένα εγγενές μειονέκτημα: η γενικά κακή σχέση κόστους/ωφέλους. Για να βελτιωθεί αυτή η κακή σχέση θα πρέπει -αν μη τι άλλο- να υπάρχει διάρκεια (δλδ ποσότητα) και ένταση (δλδ ποιότητα) από πλευράς του δέκτη των υπηρεσιών (από πλευράς μου δλδ). Οι κοπέλες παίζουν αποφασιστικό ρόλο σε αυτό. Είναι το τι θα κάνουν και πώς θα το κάνουν. Οι Ελενα+Βανέσα ήταν πολύ καλές στη συμπεριφορά τους, τόσο σε αυτές καθαυτές τις στενές υπηρεσίες τους, όσο και στη διαχείριση του χρόνου, και στη γενική εντύπωση που έβγαζαν. Αυτό με βοήθησε πολύ, στο να έχω διάρκεια και πολύ υψηλές αποδόσεις.
Σημ2. Δεν έχω κάνει πολλά διπλά στη ζωή μου, καθώς βασικά λόγω κόστους προτιμώ/έχω ανάγκη να πάω 2 φορές αντί για 1 φορά. Ωστόσο, ήμουν τυχερός και στα περισσότερα διπλά που έχω κάνει μέχρι τώρα το σέρβις ήταν σαφώς πάνω από το μέσο όρο. Δλδ συνολικά μόνο 1-2 φορές ήταν ψιλοαποτυχημένα. Ευτυχώς για μένα, η μεγάλη πλειοψηφία των εμπειριών μου ήταν από πολύ καλές και πάνω.
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Έλενα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, petsakas79sp, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2017
Τα 4 στοματα που βρεθηκαν?Χμμμ;
26 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σκέψου λίγο!
26 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Βανεσσα ενα στομα, η Ελενα ενα δευτερο, τα αλλα δυο?
26 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

από ένα επάνω στόμα .....
26 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

(1 πάνω + 1 κάτω) Χ 2 = 4
17 Απριλίου, 2017
Ησυχία σήμερα 17/4/2017 στους δρόμους λόγω της ημέρας. Τρώω την φλασιά: ευκαιρία για μασάζ 4 χέρια. Συγγρού 108, 2ος όροφος, με Έλενα και Βανέσσα. Επιβεβαίωση της άριστης εμπειρίας που είχα προ καιρού. Εναλλαγές δυνατού και χαλαρού. Φουλ ενέργεια να με καθηλώνει. Και στο 2ο μέρος απίθανη χαλάρωση, με άψογη συμμετοχή και συνεργασία μεταξύ μας. Μού βγήκε και σε λογικό κόστος η τουλάχιστον 1 ώρα. Νιώθω λες και είμαι ακόμη εκεί.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6