Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228492
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ραντεβού με την angela σε ξενοδοχείο του κέντρου. Της είχα ζητήσει τηλεφωνικά να φορά κάλτσες ζαρτιέρες μίνι φούστα και γόβες. Ήρθε στο δωμάτιο ντυμένη όπως ζήτησα. Αρχσα αμέσως τα γλωσόφιλα μαζί της. Βιάστηκε να βγάλει το σουτιέν της , εγώ είχα πετάξει τους βύζους της έξω απο το σουτιέν έτσι καβλώνω να τα γλύφω , είμαι και λίγο φετιχιστής, στράβωσε ότι πονούν τα βυζιά της, πρώτο φάουλ , έπειτα την έστησα για τσιμπούκι αλλά να σε τέτοια θέση για να πνίγεται , δυσανασχέτησε , την γάμησα απο τον κώλο ήρθε απο πανω μου έδειξε την βιασύνη της , σπάστηκα. Τον έδωσα στό στόμα βιαστικό τσιμπούκι απο πλευρά της για να χύσω γρήγορα την έχυσα και εγώ στην μάπα και στα μαλλιά της , σπάστηκε και έφαγε τον υπόλοιπο χρόνο μου να φτιάχνει τα μαλλιά της. Ενώ είναι ωραίο μουνί πρέπει να σέβεται τα θέλω των πελατών γιατι τα 80 ευρώ δεν βγαίνουν εύκολα σήμερα. Δεν χρειάζεται να κάνει 10 βίζιτες την ημέρα.
Ήμαρτον σεβασμό στον πελάτη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
266
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kimi13, fouxter, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

26 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2017
Εμένα να με συγχωρήσεις αλλα απο αυτα που έγραψες συμπέρανα οτι ειςαι ΚΑΡΑΜαλακία
21 Μαρτίου, 2017
μέγας Μαλακία
(Updated: 21 Μαρτίου, 2017) 21 Μαρτίου, 2017
Μιλάμε, για κριτική με ήθος, αντικειμενικότητα, δικαιοσύνη και ευθυκρισία....Μαλακία Μαλακία
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
21 Μαρτίου, 2017
Χμμμ; περίεργα μας τα λές
21 Μαρτίου, 2017
Αγαπούληδες της angela Έρωτας καλημέρα. Αν δεν συμφωνείται με τις κριτικές των μελών είναι δικό σας πρόβλημα, επίσης αν θέλετε να το παίζεται promotores της angela να δέχεστε και τις αρνητικές κριτικές, δεν είμαι καραΜαλακία όπως λες, αγανακτισμένος είμαι που δεν σέβονται τους πελάτες.
21 Μαρτίου, 2017
τι εννοηται καραμαλακας ειναι ΜαλακίαΜαλακία
TK
TASSOS karipidis
21 Μαρτίου, 2017
σεβασμος στον πελατη, ναι
αλλα και σεβασμος στο κοριτσι

ανθρωπο εχεις απεναντι σου!
την επομενη φορα πηδα κανα κομματι κρεας να το φχαριστηθεις!
21 Μαρτίου, 2017
Κεφάλι σε τοίχο! Έτσι μας πιάνουνε τον κώλο με τις υπηρεσίες τους και μετά να είστε ευχαριστημένοι.
Να δέχεστε τις κριτικές των μελών και ας μην βολεύουν τους αγαπούληδες πουΚεφάλι σε τοίχο! > τα κορίτσια και δεν έχουν να κάνουν με κρέας , για αυτό δεν σέβονται τους πελάτες και σας τα παίρνουν τσάμπα.
21 Μαρτίου, 2017
Κριτική του κώλου..
21 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ, βασιζόμενος ΜΟΝΟ στα δικα σου λεγόμενα και οντας σιγουρος οτι οσα γραφεις ειναι η αλήθεια, οφειλω να σε πληροφορήσω οτι μαλλον εσύ δεν σεβάστηκες την κοπέλα, οποτε ειναι λογικο ολα τα υπολοιπα να ειναι ορθως αρνητικα.
τα σέβη μου
S
Sc0rpi0s
26 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3